Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova hívő lányoknak lehet...

Jehova hívő lányoknak lehet pasijuk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Tesom járt vele addig meg nem tudta, hogy Jehova a lány.. Amúgy akkor meg hogyan szaporodnak, ha nem lehet? Vagy akkor ezért híresek ennyire a toborzásban?XD
2012. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Gondolkozz picit..

Házasság ELŐTT nem lehet.

Házasság után csak utód létrehozása céljából.

Így lehet bizony szaporodni.

2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Napirai11 válasza:

Nekem volt általános suliban egy Jehova Tanúja osztálytársnőm: aranyos lány volt, senkit nem akart megtéríteni.

Ő most külföldön él a magyar férjével, aki szintén Jehova Tanúja.

Azt nem tudom, hogy a srác meddig udvarolt az osztálytársnőmnek, de elvette feleségül, és nagyon jól megvannak.

Üdv: Napirai

2012. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
még szép hogy lehet. szerintem lehet pasijuk házasság előtt, elvégre hogy házasodnának előzetes kapcsolat nélkül
2012. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lsandor ***** válasza:
72%
Első kettőnek, ez nem igaz, butaság. Lehet egy lánynak barátja, valamint a nemi élet nem csak utódnemzés céljából lehet élni
2012. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Csak megjegyzem, hogy minden keresztény egyház tiltja a házasság előtti szexet, ha jól tudom.

2012. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: hogy ne tudnád jól?:) bár van néhány szekta ahol Jézust hirdetik, mégis a szexet örömmel csinálják házasság előtt (wikipédia: szekta)
2012. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Üdv!


Én Jehova Tanúja vagyok csak fiú. Szóval barátja olyan értelemben, ahogyan manapság megy nem lehet. Udvarolni lehet neki bizonyos keretek között. Amúgy házasság előtt tiltott a szexuális élet, de utána nincs korlátozva utódnemzésre. Ezt csak azok terjesztik, akik szektának akarnak minket beállítani, úgyhogy lealacsonyító hazugságokat állítanak.

2012. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen, lehet
2012. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!