Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mik a legérdekeseb...

Szerintetek mik a legérdekesebb/legbizarrabb vallások?

Figyelt kérdés
Esetleg ki is lehet fejteni melyik vallás, milyen vallás és miért tartod furcsának vagy lehetetlennek. Köszi:D
2012. márc. 13. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Legbizarrabb: Kb az összes. Szinte hihetetlen mennyire manipulálható az ember olyan dolgokkal amikor még csak nem is ismerik a teremtőt csak egy könyvbe van leírva a személyisége.


Érdekesebb: Sátánizmus, mert ahhoz képest,hogy a köztudatban gonosznak hiszik, nem nagyon látok erre példát. Kíváncsi lennék egy Sátánizmus vs. "egyéb nagy világ" nevében elkövetett halál esetek listájára.

2012. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legérdekesebb vallás a szcientológia, bár én nem hiszek benne, de szerintem érdekes.

Legbizarabb? a szekták.

2012. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Sziasztok!

Nekem azok a furcsa vallások, ahol több Istent imádnak.

Érdekesnek én inkább egy könyvet gondolnék, nem vallásokat. Egy vallás tanaiban az ember vagy hisz, vagy nem, vagy be tudja tartani az adott vallás előírásait, vagy nem.

Üdv: Napirai

2012. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cargo vallás
2012. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg az ehhez hasonlók, pl az angol királynőt imádó bennszülöttek
2012. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!