Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik olyan Vallás, hogy...

Létezik olyan Vallás, hogy Jashin? Vagy hasonló nevű? Ha igen hol találok róla információt? Kamu nem kell.

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lev Jashin világhíres orosz labdarúgókapus volt.
2012. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol! A Naruto világában például létezik ez a vallás. Egyik ismert követője Hidan. A valóságban ez a vallás (még) nem létezik.
2012. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Napirai11 válasza:

Szia Kérdező!

Ilyen vallásról én még nem hallottam, de nagyon könnyen utána tudsz keresni.

Van nekünk egy áldott jó, és nagyon okos bácsikánk: őt úgy hívják, hogy google. Drága jó bácsikánk mindenre tudja a választ, csak kérni kell a segítségét.

Használd a Google-t drága felebarátom, mert sokat segíthet.

Sok szeretettel ölel: Napirai

2012. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

*Hát én nem emlékszek rá, hogy a Narutoban lett e volna... Max Naruto Shippudenben.És szerintem lesz majd ilyen vallás... Vagyis nagyon hasonló biztos van már,de talán pár őrült fan csinál egy Jashint.

*Hö... Igen Én is tudom google-t használni de csak narutot találtam meg faket.

2012. márc. 25. 21:51
 5/9 anonim válasza:

Nekem majdnem sikerült létrehozni.

By: Tsuki

2012. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Itachi04 válasza:
Hát én pont tegnap olvastam a jashin vallásról. Már sajnos nem tudom hol de keresem egy barátomnak meg akartam mutatni. És van létezik elméletileg nem csak a narutó világában. Ugyan nem hiszem hogy túlzottan sokan követik.
2013. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Régen valahol olvastam róla, és IGEN, létezett (de nem hivatalosan), nem ezen a néven, és az isteneik neve is más volt (arra már nem emlékszem). Nem volt túl sok követő alapból sem, de a végére mindenki belátta, hogy egy bizonyos szemszögből nézve hülyeség, ezért be is fejezték. Azóta nem is beszélnek sűrűn róla. Lényegében eltűnt ez a vallás, de az animék világában néhány utalás található a jashinista követőkre.

Am szerintem ez egy jó vallás (a mészárlást leszámítva), mert nem kell sokat tenni érte, szerintem nem lenne rosz, ha hivatalosan létezne XD

2013. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csobabineni válasza:
100%

A jashin szó megtört szívet jelent. Ez a vallás nem a gyilkosságon alapszik, hanem a megtört szíven és a meggyötört lelken. Jashin-sama sem a mennybe, sem a pokolba nem tartozik(ezt a más vallásúak kedvéért mondom). Jashinistának bűn belekeverednie egy olyan verekedésbe/harcba ami nem halállal végződik. Amig jashinisztává válsz Jashinista csak Jashhinistával folytathat nemi életet.

A Jashin szimbólumában a fordított háromszög az elsötétülés jelképe, a kör pedig az öröklét jelképe.

Ahhoz, hogy valaki teljes értékű jashinistává váljon, három évre van szüksége. Ebben a három évben hűen kell szolgálnia Jashin-samát.

Eme három év alatt ezeket kell felmutatnia:

Igaz hit

Ima

Áldozás

Tisztelet Jashin-sama iránt

A fájdalom tűrése/kezelése/élvezése

A három év alatt három jutalmat fog megkapni:

Jövőbe látás

Átkozási készség

(Elvileg a Jashinok tovább élnek az átlagosnál)

Az igaz hit: csak Jashin-samában hiszel és nem ismersz el több istent.

-Az ima: Egy ima Jashin samához egy szöveg ami a tiszteleted róla le és a Jashin medál megcsókolásával vagy egy Jashin jel rajzolásával végződik. A jashinisták saját maguk írják az imáikat.

-Az áldozás pedig bárminemű élőlény vagy a saját véredből pár csepp.

2014. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem ismerek sajnos😔pedig én szívesen lennék hivatalosan is jashinista
2023. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!