Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak...

Miért nem találok magamnak hasonló érdeklődésű barátokat?

Figyelt kérdés
Abszolút senkivel nem találkoztam még aki legalább egy kicsit hozzá tudott volna szólni ahhoz, ami engem érdekel (semmi extra intelligenciát igénylő dolog). Legyen szó zenéről, filmekről, könyvekről, öltözködésről, mindenkinél más az érdeklődés, értékrend, stílus. Én vagyok ennyire különc? :/
2011. aug. 19. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos rengetegen vannak. sose hidd el hogy egyedül vagy :) csak, sajnos nem találkozol velük. nagy a világ..


amúgy milyen a filmes, zenés, könyves, öltözködési egyéb stílusod?

2011. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nálam is így van, csak neten van pár "haverom", persze nem igaziak, mert amcsik, de velük tudok nagyjából beszélgetni :(
2011. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az ami ennyire különleges?
2011. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi különleges. Millió találat google-ban a "különleges" dolgaimra. Ezért is lep meg. Mondjuk talán sokat várok a 16-17 éves korosztálytól, legtöbbjük nemhogy nem olvas, még egy értelmes filmet se nézett meg. És nem a művészfilmekre meg az irodalmi klasszikusokra célzok.
2011. aug. 19. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
jó nem mondtuk, hogy különleges legyen. de még is milyen? :)
2011. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Zenéből kedvenceim pl. Joy Divison, The Cure, The Smiths ha "mostanibb" akkor Radiohead. Rendezők közül aki ismertebb Magyarországon Gus Van Sant, Neil Jordan de lehet nem mondok sokat ezzel. Kedvenc íróm akinek magyarul is jelentek meg könyvei Augusten Burroughs bár általában angolul olvasok de nem várom el senkitől, én is csak azért, mert válogatós vagyok könyvek terén.
2011. aug. 19. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek újdonságokra fogékony ismerőseid? Manapság az emberek nagyrészének alig van ideje valamire, mindenki ellustult, azt nézik, azt szeretik, amiről olvasnak az újságban, látják a tv-ben vagy neten. Nem veszik a fáradtságot, hogy újdonságot keressenek, de attól még lehet, hogy sok embernek tetszene az, ami neked is.

Ajánlj filmet a kedvenc rendeződtől, hogy nézzétek meg együtt néhány baráttal, mutass nekik jó számokat a kedvenc előadódtól, mondd azt, hogy cseréljetek könyvet, adjon egyet ő, amit szeret és adj egyet te is neki.

Biztos, hogy találsz majd így olyanokat, akik ha mást nem, általad megszeretik ezeket.

2011. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!