Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismeri valaki Pat Alexander :...

Ismeri valaki Pat Alexander : Első Bibliám című gyerek Bibliát? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Hány éves gyerekeknek való?

2012. ápr. 3. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Óvodai hitoktatóként azt gondolom, hogy az általam ismert gyerekbibliák közül ez a legjobb. Ezt használom az órára való felkészülés során. Nyilván nem pont úgy mondom el a történetet, ahogy a könyvben le van írva, hanem kiegészítve, részletezve, sok párbeszédet beletűzve. S neked is ezt javaslom, ha a választásod erre a könyvre esik. Szerintem 3 éves kortól használható.
2012. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!

Azt még megkérdezhetem, hogy van-e valamilyen segédanyagod, amivel kiegészíted a történeteket, vagy "csak" a Bibliát veszed hozzá?

Én a saját gyerekemnek gondoltam, hogy megveszem, de egyelőre nem tudom elképzelni, hogyan is egészíteném ki a történeteket.

2012. ápr. 4. 14:39
 3/3 halos válasza:

Ajánlom megnézni a következő címen elérhető Bibliatanulmányokat, amik háromféle gyermek korosztály részére készül. A feltöltése folyamatos. [link]

Üdvözlettel: Sándor

2012. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!