Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondolsz erről? Tanács...

Mit gondolsz erről? Tanács vélemény?

Figyelt kérdés

Még csak 20 éves vagyok és haldoklom.

Minden napomat úgy élem ,mintha az lenne az utolsó.

Nem tudhatom ,hogy melyik lesz az a nap , amikor utolér a vég.

Minden reggel hálát adok azért, hogy kaptam még egy napot ,amit arra használhatok fel hogy tökéletessebbé faragjam magam.

Az Úr bizik bennem!Ezért élhetek még mindig.Már nem kérdés,hogy miért hosszabitják meg az életünket.Rájöttem ,azért érztem üresnek az életem ,mert akkor még nem tudtam,hogy nekem kell megtöltenem a perceimet azzal ,hogy Istennek ajándékot készitek.Az ajándék én vagyok.Csiszolom , vésem magam mint egy kőtáblát ,amelyben már ott van a tökéletes szobor, csak le kell vésni a fölösleget.Vésőm és kalapácsom, nem más mint az erények és a vezeklés.



2012. ápr. 6. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ez miez? mihez kell ez? jó lesz ez...
2012. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok reményt, kitartást, hitet kívánok. Nehéz bármit is mondani, egyrészt azért, mert elég komoly és életszerű a téma, másrészt nehezen tudom eldönteni, hogy mihez mit kellene gondolnom, és milyen tanácsot kellene adnom. Mire vagy kíváncsi konkrétan?
2012. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Napirai11 válasza:

Kedves Kérdező!

Én egy baháí vallású nő vagyok.

Összefacsarodott a szívem, amikor elolvastam a kérdésedet.

Ugye, arról van szó, hogy nagyon súlyos beteg vagy,és lemondtak rólad az orvosok?

Mert ha erről van szó, akkor azt mondom, hogy soha ne add fel, az utolsó pillanatig se add fel a reményt!

Hallottam olyasmikről, hogy utolsó stádiumban lévő rákos betegek meggyógyultak, mert annyira bíztak benne, ezenkívül vannak csodálatos alternatív gyógymódok, csodálatos gyógynövények, amelyek vissza tudnak fordítani nagyon súlyos betegségeket.

Mivel ez az oldal nem arra való, hogy különböző kezeléseket, termékeket reklámozzanak, ezért arra kérlek drága felebarátom, hogy írd meg priviben, hogy milyen betegségben szenvedsz, és ajánlok alternatív gyógymódot, vagy segítek orvost keresni.

Üdv: Napirai

2012. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább valamilyen most születő iromány részének tűnik, és nem valódi "élettapasztalatnak", de lehet tévedek, szóval ezért kérdeztem is, mi ez?
2012. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Máté 11:25 ”Jézus ezt mondta neki: „Én vagyok a feltámadás és az élet. Aki hitet gyakorol bennem, még ha meghal is, életre fog kelni; 26 s mindaz, aki él és hitet gyakorol bennem, nem fog meghalni soha. Hiszed-e ezt?”

János 17:3 Az pedig az örök élet, hogy ismeretet szerezzenek rólad, az egyedüli igaz Istenről, és arról, akit elküldtél, Jézus Krisztusról.

János 3:16 Mert az Isten annyira szerette a világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy mindaz, aki hitet gyakorol benne, el ne pusztuljon, hanem örök élete legyen

Jelenések 22:17 És aki szomjazik, jöjjön; aki akarja, vegye az élet vizét ingyen.

Isten örök életet ígért, és a halottak feltámadását egy paradicsomi földre, mivel azért küldte a fiát, Jézus Krisztust a földre, hogy megváltsa az embereket a bűnből, és így örökké élhessenek.

Róma 6:23 Mert a bűn zsoldja a halál, az ajándék pedig, amelyet az Isten ad, örök élet Krisztus Jézus, a mi Urunk által.

2012. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!