Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Erről mit...

Keresztények! Erről mit gondoltok? (angol szöveg)

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 15. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy angolul van.


Nem tudom, itt kicsiny hazánkban már nem ismerik a magyar nyelvet?

2012. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül akadtam rá, nem álltam neki lefordítani, gondoltam talán valaki tud angolul. A kommentedhez hozzáfűzve: Magyarországon tényleg senki nem hajlandó más nyelveket megtanulni?
2012. ápr. 15. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Röviden ha gyerek rossz adj a seggére jó erősen, nem tudom mi köze ennek a kereszténységhez.
2012. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy keresztény lelkipásztor tanítása akar lenni... mondjuk az :)
2012. ápr. 15. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nézd csak, itt egy kérdés, ami ide kapcsolódik (konkrétan eme "csodaházaspár" könyvéhez): http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


és nekem keresztényként röviden ennyi a véleményem róluk: BETEG ÁLLATOK, ha nem változnak, mehetnek a pokolba...

2012. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! :)
2012. ápr. 15. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Keresztény vagyok, és erről csak annyit hogy az ilyen ember nem való szülőnek.
2012. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok angolul, de ha arról van szó, hogy a Biblia megengedi, hogy fizikai fenyítéssel neveljük a gyereket és ma is ezt kell tenni, akkor megértem a felháborodást. A Biblia sok mindent megenged, amiről a mai társadalom (nagyon helyesen) lemond: ilyen a rabszolgaság. Ma egy kereszténynek se jutna eszébe rabszolgát tartani (pedig az újszövetség szerint minden joga meg van hozzá, és a szolgának se szabadna lázadoznia), így ma egy hívő keresztény lemond a gyereknevelés eme módjáról. Van ami az ókoriaknak íratott és van ami nekünk.
2012. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Ma is van rabszolgaság, csak sokkal finomabb eszközökkel élnek, és képmutató módon nem úgy hívják, pl. felveszel hitelt (amit reklámokkal beléd vernek, hogy milyen jó) és ezáltal egy életre eladósítanak az Istentelen kamat miatt, ami évről évre növekszik, így mondjuk felvettél 3 milliót, és 7-et kell visszanyögnöd (ha nem elveszik a házad és mehetsz csövesnek), gyakorlatilag eladtad magad rabszolgának, sőt rosszabb is annál, mert az ókorban a rabszolga megbecsült volt, majdhogynem családtag. (lásd Mózesnél utasítás is van, hogy ha nem akar elmenni a rabszolga, mit tegyenek. Gondolom az ilyet nem sanyargatták)
2012. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!