Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnét szerezhetnék be katolik...

Honnét szerezhetnék be katolikus Bibliát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Református vagyok, és szeretnék beszerezni katolikus Bibliát.

Szlovákiában élek, próbáltam neten keresgélni, de nem nagyon találtam. Vágsellye felé lakom.

Valaki esetleg tudna mondani helyeket, ahol beszerezhetnék egyet?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. máj. 6. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, a környékeden hol vehetnél, de neten rendelhetsz, illetve itt fenn van online: [link]
2012. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát, neten nem igazán szeretek olvasgatni, szóval maradok a rendelős verziónál
2012. máj. 6. 23:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Vegyél vaterán: [link]
2012. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha tudsz utazgatni, és Dunaszerdahelyen jársz, nézz be a cserkészboltba! Én ott vettem az enyémet. Nem tudom, hogy Sellyén, vagy a közelben van-e hasonló üzlet.

Más lehetőség: Családi Könyvklub. Szokott lenni náluk Biblia, több kiadásban is, és kb 3 nap alatt küldik a rendelt könyveket. A honlapcímet nem tudom fejből, de gondolom csaladikonyvklub.sk

2012. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oké, megnézem majd a Családi könyvklubban, úgy is fogunk a napokban Sellyére menni
2012. máj. 7. 00:14
 6/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Egy katolikus templomban biztosan tudnak segíteni. De javaslom a Magyar Bibliatársulat kiadását szinte bármelyik könyvesboltban kapható. Vagy egyszerűen nézz szét a "teszkóban".

2012. máj. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha csak pár dolgot szeretnél benne megnézni, akkor könyvtárból is kiveheted, biztos van.
2012. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát, Katolikus egyház nem igen "működik" a faluban. Itt főleg magyarok élnek, de a katolikus pap viszont szlovák, és hát annyira nem tudok szlovákul..(azért szlovák, mert nem tudtak mást kiküldeni, de nem is tudom, h hogy volt az, nem mostanában történt). De lehet, hogy egy nap elmegyek hozzá, hátha..Köszi minden segítséget
2012. máj. 7. 20:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


1. Nem hiszem el hogy nem tudnál elutazni egy városba.

2. De ha esetleg ez még is reális ,itt az internet. Rendelj azon keresztül.

2012. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már meg is van, hogy hogy, mikor lesz véve.

De még egy kérdésem, hogy melyik fordítás/verzió a jobb?

A Káldi-Neovulgáta vagy a Szent István Társulati Biblia?

2012. máj. 9. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!