Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nincsenek meg valakinek ezek...

Nincsenek meg valakinek ezek a könyvek?

Figyelt kérdés

Le szeretném tölteni ezeket a könyveket.Ha tudna valaki linket,megköszönném.

Nyungne - Az Együttérzés Buddhájának böjtös gyakorlata

Tantra és Dzogcsen - A 21 Tára gyakorlatai

Lépésről-lépésre a bódhiszattvák ösvényén

A belső ösvény kulcsa

Részletek A bódhiszattva ösvény

A drága emberi test

Lodzsong

Nyungne

Tudatépítés

A Bódhiszatva ösvény magyarázata



2012. máj. 10. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nagyon spéci dolgokat keresel, netről angolul kéne próbálkoznod (angol gyikon :-))
2012. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Terebess Ázsia e-táron próbálkozz, sok buddhista szöveg van fenn, lehet hogy ezekből is találsz.
2012. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Érdeklődő,


Nekem meg vannak a könyvek, de (sajnos) print formában. Nekem is jól jönnének ezek a könyvek eBook formában. Én postán rendeltem meg, és hiánytalanul megkaptam őket.

Abból a megfontolásból, hogy ezzel is támogatom a könyvek kiadóját/szerzőjét.

Nem hiszem, hogy a pénz rossz helyre kerülne. Inkább fordítódik arra, hogy a tanításokra vágyók lehetőséget/helyet kapjanak arra, hogy meghallgassák, és gyakorolják a dharmát. Ebből lesz fűtés, víz, villany, takarítás, és újabb kiadványok.

Tudtommal angolul nem jelentek meg ezek a könyvek. Csak más szerző és hasonló címmel.

2016. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!