Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért mondják az Iszlámra,...

Miért mondják az Iszlámra, hogy az egy elmebeteg vallás?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

[link]

például

2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Én nem mondom. Bevallom, sajnos nem is nagyon ismerem.

De az erőszakkal soha nem fogok egyetérteni.

2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

1.Mert egyáltalán nem ismerik. 2. A médiából tájékozódnak.

Az iszlám, mint vallás nagyon, de nagyon sokszínű. Ott vannak a szunniták, a vallásjogi iskolákkal, a siíták, azon belül alirányzatokkal, a kharidzsiták (ibadi irányzat Omán), a koraniták (akik nem fogadják el a hagyományokat-szunna, csak a koránt) és a progresszív muszlimok.

Az utóbbi időben az alevitákról és a koranitákról olvastam sokat, nekem ők tűnnek szimpatikusnak, már ami a vallásgyakorlatot illeti.

2012. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert nincs még egy olyan vallás, ami miatt, ha bemész a rendőrségre feljelenteni valakit, hogy megerőszakolt, akkor még téged zárnak börtönbe "házasságon kívüli szex" miatt, de kiszabadulhatsz, ha HOZZÁMÉSZ FELESÉGÜL AHHOZ AZ ÁLLATHOZ, AKI MEGERŐSZAKOLT.
2012. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt honnan veszed? ismerem elég jól a sariat, és nincs benne ilyen... de persze tudom, a kereskedelmi tvk mindig igazat mondanak
2012. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!