Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha elmegyek valami keresztyén...

Ha elmegyek valami keresztyén közösségbe, az ciki, ha csak a nők miatt megyek?

Figyelt kérdés
Amúgy vallásos vagyok, hiszek Istenben, de nekem úgy tűnt, hogy akárhová megyek, mindenhol csak a vadászó kant látják bennem, pedig szerintem a szerelem is Istentől való dolog, miért gond, ha ilyen gyülekezetekben nézegetem a nőket is?

2012. máj. 8. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lényegében igazuk van azoknak a nőknek.
2012. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 yuda ***** válasza:
100%

Ha te valóban hívő lennél, akkor Isten miatt mennél a közösségbe, nem csajok hajkurászása miatt. Isten igéjét akarnád hallgatni, Őt dicsérni, magasztalni.

Ne csodálkozz, ha egyből kiszúrnak.

A szerelem valóban Istentől van, de nem úgy működik, hogy nőkre hajtasz. Ez nem szerelem, ez szexuális vágy. Ne keverd a fogalmakat.

2012. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak lelombozni, de nekem is van hívő barátnőm. Szent meggyőződése, hogy szüzen megy férjhez. Nincs ezzel egyedül, a közösségben ahova jár a fiatalok nagy része így gondolkodik.

Egyébként normális dolog, hogy mindenhol nézelődsz, főleg ha társra vágysz. Aki egyedül van és nem elégedett ezzel az általában mindenhol nyitott szemmel jár.

2012. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem baj a szüzesség, nem vagyok szexmániás, csak valahogy ilyen kéjenc fejem van, és mindenki azt hiszi, h. csak dugni akarok : ) Totál idegesítő már. Hiába minden jó szándék, az arcom és a külsőm alapján ítélnek meg.
2012. máj. 8. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De most miért, hát nem dugni mész oda? Akkor mi mást gondoljanak? Hogy egy angyal vagy?
2012. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
gondolom, ha vallásos közösségből akarsz párt, akkor te is vallásos vagy, akkor meg már eleve nem csak a nők miatt mész oda...
2012. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha temetésre jársz csajozni az már necces, amúgy belefér. :)
2012. máj. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg akkor a kéjenc fejeddel van a baj, nem a szándékaiddal. Az emberek 99%-a azért (is) megy vallási közösségbe, amiért te. Csak a lányoknak nincs kéjenc fejük. De azért ők is kéjencek. Ki nem az?
2012. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy vallásos vagyok, hiszek Istenben"


Akkor igazán fogalmazhatnál kifinomultabban.

2012. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!