Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel-e Istenben? /A kereszté...

Hiszel-e Istenben? /A keresztény Istenben/

Figyelt kérdés
Ha ingadozol a hitedben, írd meg és segítek megszilárdítani.

2012. máj. 24. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszek a keresztény Istenben, viszont azt nagyon is elképzelhetőnek tartom, hogy van Isten, de nem a "vallásos" Isten.
2012. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Osztom az előttem szólót. Nem hiszek egyetlen egyházban sem, de hiszek a felsőbb hatalomban, nevezhetjük Istennek.
2012. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Snapette ***** válasza:
76%
Nem ingadozok, nem hiszek. Nem vagyok visszafordítható.
2012. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
nem hiszek semmilyen Istenben. Én abban hiszek amit látok
2012. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszek benne,hittem benne eleget.Sokkal jobb Istenre találtam a bensőmben,olyanra,aki nem ítél el,feltételek nélkül szeret.

A keresztény Isten erre nem képes a Biblia alapján.

2012. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Igen hiszek Istenben,az egyetlen igaz Istenben aki Jezus Krisztus altal orok eletet adott nekem es megbocsajtotta a buneimet,es vezeti az eletemet nap mint nap,teljes bekesseget adott nekem,nincs mitol felnem mert megvaltott Jezus vere aran,es szabad vagyok,es tudom,hogy van egy orok elet a mennyben akit Isten azoknak keszitett akik az o gyermekei.
2012. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a keresztény Istenben, és ha már itt tartunk, nem hiszek egy istenben sem. Ezt a szót emberek találták ki, és mindenki azt értelmez istennek, amit csak akar.
2012. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszek egyetlen tőlem elkülönült, felettem álló lényben se. A Teremtő ennél sokkal több. Éppen ezért nem hiszek a keresztény istenben sem.
2012. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Ozmium42 ***** válasza:
Szilárdan hiszek
2012. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én hiszek.
2012. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!