Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Örülnétek ha a Németh Sanyi...

Örülnétek ha a Németh Sanyi vezette Hitgyüliseket újra visszaminősítenék illegális földalatti szektává?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet visszaminősíteni olyanná, ami ma nem is létezik.


Ma a vallási tevékenységhez NEM KELL semmilyen regisztráció, teljesen szabad a vallásgyakorlás. Ha egy közösség úgy dönt, hogy beregisztrálja magát (ennek végülis egyetlen előnye, hogy akkor jogi személlyé válik, kereskedhet, felajánlásokat gyűjthet), akkor ezt megteheti, ennek nem feltéle a vallásos hit kinyilvánítása, csak egy alapszabály kell és 100 aláírás.


S ez így jó. Szerinted mi kellene?

2009. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

örülnék, nem is kifejezés! bár az ilyen németh sándor féléknek inkább táborban lenne a helye, egy lila háromszöggel a mellkasán!

mert ez nem hit, nem vallás, hanem szekta! dédapáimnak jó volt a templomba járni, nekem sem kell hitgyüli-szekta, agymosás, tátott szájjal rángatózó idióták, izraelt éltető vadbarmok......

Szent Pál apostol írja: „Eljön ugyanis az idõ, amikor a józan tanítást nem hallgatják szívesen az emberek, hanem ízlésük szerint seregszámra szereznek maguknak tanítókat és csiklandoztatják a fülüket, elfordulnak az igazság meghallgatásától és mesékre hajlanak"

egyébként magukat a hitgyülis híveket sajnálom, ők csak gyökérvesztett emberek, akiket a némethsándorfélék kihasználnak...ennyit erről, aki meg meg akarja magyarázni h őrjöngve ugrálni meg úgy viselkedni istentisztelen mint a kocsmában normális dolog, nyugodtan pontozzen le

2009. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem örülnék, mert mindenkinek joga van a szabad vallásgyakorláshoz. Ha a hitgyülisek ebben hisznek, akkor higgyenek ebben. Nekem is megvan a saját hitem, és nagyon szomorúnak tartanám, ha más emberek megmondanák, hogy ebben ezért meg azért nem szabad hinni. Hadd döntsem már el én is, meg a hitgyülisek is, hogy miben akarnak hinni! Elvégre szabad ember vagyok, nem? Ők is azok. Akkor meg miért is korlátoznánk őket, amíg nem követnek el bizonyítható társadalomra veszélyes bűntényeket? Ha öngyilkos szekta lenne robbanómellényekkel, azt mondom, oké, veszélyes. Az, hogy vasárnaponként hallelujáznak, az nem veszélyes.
2009. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Akinek ennyire ba**za a csőrét Németh Sanyi az ne foglalkozzon vele.Nincs jobb dolgotok?
2009. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak ha árt az embereknek. A rángatózás még nem árt senkinek.
2009. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyik legjobb egyetemi tanáromat is sikerült megvadítaniuk, ezeknek az állatoknak!
2009. júl. 1. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer mintha már olvastam volna hasonlót itt, az oldalon, hogy valakinek az egyébként jófej tanárát szervezték be. Az is te voltál?


Tényleg szomorú, hogy ma már mindent meg lehet csinálni, én egyébként egyik vallást se támogatom, de nagy nehezen tolerálom őket. De ha a szcientológiát nem fogják, akkor a hitgyüliseket se fogják betiltani. De a hitgyüli még a normálisabb kategóriába tartozik.

2009. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs az ilyen egyházakkal semmi baj, csak a gyerekeket nem szabad oda engedni. Csak akkor nem lenne utánpótlás.
2009. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!