Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi baja van a World of Warcraf...

Mi baja van a World of Warcraftal?

Figyelt kérdés
A tanárunk azt mondta hogy "Sajnos több olyan oldal található az interneten ami egy 13-14 éves gyereket erős izgalmi állapotba bír hozni. Tudjátok miről beszélek....én szívem szerint betiltanám az összeset. De most mi baja van a Wow-al? A 14 éveseket nagyon izgatja. És? Mi vele a baja?
2012. máj. 31. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Passz, nyilván semmit nem tud az ilyen játékokról, és ortodox módon leszól mindent, amit nem ismer vagy nem fogad el.

24 éves lány létemre imádom a wow-ot, és se kocka, se kóros játékfüggő nem vagyok. Ha valakivel gondok vannak, azt tuti, hogy nem a játékok okozzák...Max. felerősítenek már meglévő bajokat.

2012. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dedós sz@r
2012. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

a WoW tényleg egy rakás sz@r..igen, ismerem a játékot, játszottam már vele, és egyszerűen nem tudom megérteni, hogy lehet ez valakinek mindennél fontosabb. Ez elvileg csak egy játék, ami ki kéne hogy kapcsolja az embert 1-2 órára...de nem, ez a játék függőséget csinál sokmindenkinél...talán ha asok wowos kocka kimozdulna, egyből lenne barátnője, meg nem lenne falfehér az állandó bentléttől.

lehet lepontozni

20/L

2012. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Odd Retard válasza:
Ha valakinek az életben nem megy a role play akkor biza' ott a wow!
2012. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok wow-os, de egyik barátnőm az. Nem kocka, csak szeret ilyeneken játszani, de egyáltalán nem igaz, hogy nem megy ki a napra, vagy nem tudom. Nem függője, mert föl tud állni mellőle. Én speciel még sosem voltam úgy, hogy mikor felhívtam/írtam neki számítógépen/másnap megkérdeztem mit csinál, azt mondta volna, épp wowo-ozik, pedig tudom, hogy szereti. Szóval nem mindenki függő. Léteznek emberek akaraterővel, kedves 20 éves lány, aki leszóltad. Lehet, hogy a játékkal játszottál már, de a játékosokat nem feltétlen ismered. Én még sosem játszottam a a játékkal, viszont ismerek sokakat, akik igen.
2012. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan ráfüggnek erre a játékra. Direkt úgy tervezik meg őket, hogy az ember rákattanjon és ne bírja abbahagyni. Sokaknál ez be is válik, de jó látni, hogy nemmindenkinél. Én meg olyat ismerek, aki Call of Duty-t játszik a nap 24 órájában plusz még egyben. Egy haverom annak idején a Metin2 nevű játékra függött rá és tényleg azt csinálta egész nap. Hívtuk moziba meg biciklizni de ő nem megy, mert metinezik. Aztán összeszedtem a tudásomat és beszéltem a lelkével, hogy hagyja abba, sikerült is meggyőznöm és azóta sokkal aktívabban él, hogy másra költi a drága idejét.


Az idősebb tanárok meg kb mindent elítélnek, ami nem tanulás és úgy tekintenek a számítógépre mint a sátán művére. Persze olyan is van, aki maga is szokott játszani meg bulizni és tök fiatalos.


Nekem személy szerint annyi a bajom a wowwal meg minden szerepjátékkal, hogy nagyon monoton, mégis addiktív. Próbáltam már, kb annyiból állt, hogy kattintok a szörnyre sokszor és ha eleget kattintok rá akkor meghal, kidobja a cuccokat, összeszedek mindent ami csillog, aztán ugyanezt ismételgetem órákig mégis k.rvára élvezem, nem tudom miért. Aztán azt veszem észre, hogy eltelt egy nap azzal, hogy szörnyekre klikkelgettem. töröltem is a p.csába

2012. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a vallás témában van a kérdés, gondolom (bocs ha nem) mint keresztény ember kérdezed. Én is játszottam ezzel a fenével, először csak keveset, utána 4-5 órákat (ami másnak talán kevés). Nem mondanám, hogy a Sátán műve, de tényleg van benne valami olyan, ami a többi játékban nincs, kifejezetten függőséget okoz. Nem is azon van a hangsúly, hogy sokat játszol, hanem hogy minden nap KELL játszani vele, "mert csak úgy" ... Minden függőség BŰN, viszont mértékkel mindent lehet. Szóval ha nem az életed, munkahelyed (neten ilyet is olvastam) megy rá, akkor nincs vele gond. Én sem bírtam szabadulni tőle sokáig, nekem személy szerint nagy harc volt letenni, de úgy érzem mostmár sikerült.. Fent van a gépen most is, de max 1 órát játszok, és azt sem minden nap.
2012. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!