Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az oralis sex bun?

Az oralis sex bun?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Hit gyülisek! Az orális szex bűn a házastársak közt?

Hol van az megírva, hogy az orális szex bűn?

A Biblia szerint bűn-e az orális szex?

Miért tiltja a biblia az orális szexet?

Hívő keresztény emberek! Nektek mi az álláspontotok az orális szexel kapcsolatban?

Az egyház szerint bűn az orális szex?

2012. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Hit gyülisek! Az orális szex bűn a házastársak közt?

Hol van az megírva, hogy az orális szex bűn?

A Biblia szerint bűn-e az orális szex?

Miért tiltja a biblia az orális szexet?

Hívő keresztény emberek! Nektek mi az álláspontotok az orális szexel kapcsolatban?

Az egyház szerint bűn az orális szex?

Pár sorral lejeb,csak ennyit találtam.

2012. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
én egy nem hit gyülis vagyok. és bün ilyen életet élni. miért csak a hit gyüliseket kérdezed? igazábol, minden magát kereszténynek tartónak igy kellene vélekednie. miért? a bibliába számtalan történet van arrol, hogy az ilyen fajta életet élök, soha nem istenhez tartozó emberek voltak. mindig az idegen isteneket imádok csináltak ilyeneket és ezért az ocsmányságért a teremtö egy idö után nem várva többet elpusztitotta ezeket a nemzeteket embereket, lásd:szodoma gomorra esete.
2012. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A lónak is két oldala van. Átlehet esni mind a két oldalán.
2012. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az orális szexről szerintem a biblia nem beszél. Bár elgondolkodtató, hogy miért nem a célra rendeltetett testnyílást akarja valaki használni, de szerintem felesleges ennyire szőrszálhasogatónak lenni ha nincs így megemlítve és egy házaspár egymás örömére ezt teszi. Azt sem hiszem, hogy mindenkinek a hálószobájában ott gubbaszt egy angyal, aki összeírja a rossz pontokat. Szeretitek egymást? Becsülitek egymást? Mindketten ezt akarjátok? Csináljátok.


szodomát meg ne keverjük ide, az teljesen más tészta.

2012. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

elpusztitotta ezeket a nemzeteket embereket, lásd:szodoma gomorra esete.

Te sem tudod miről is szól pontosan. Mert,ha tudnád,akkor nagybetűvel írod mivel személynév. Csak hallottad valahol,valamivel kapcsolatban.Egyébként nem bűn, nem paráznaság.

2012. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Vajon ha Szodomát és Gomorrát a sz@pás miatt pusztította el Isten, akkor hogyhogy az USA és Nyugat-Európa még létezik?
2012. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orális szex nem bűn. Sehol sem ír ilyet a Biblia.
2012. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!