Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vélemények erről a videóról?

Vélemények erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xX8cmOg9398

Én nem hiszem el egyetlen képsorát sem, de kíváncsi lennék mások véleményére is, vallástól függetlenül.


2012. jún. 24. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamu:)
2012. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy a festőnek death metal albumborítókat kellene terveznie.
2012. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Borzalmas.megfélemlítésen alapszik,mindenki rossz,bűnös,és a pokolra jut,csak mert nem tökéletes...a homokosok,a leszbikusok,az evangéliumot nem hirdetők,a panaszkodók,morgolódók(még ha csak szívükben is)

Ez a videó nem szeretetből jön,hanem eltorzított,beteges,félreértett Istenképből.Ha tényleg egy Koreai lány élményei voltak ezek,akkor jelentős agymosáson ment keresztül valamely gyülekezet jóvoltából,és mivel erősen hitt ebben az egészben,úgy érezheti,hogy mindez valóságos,és mindenkire igaz.Ám valójában arról van szó,hogy csak a saját félelmeit,büntető Istenképét vetíti ki...

Azt is simán el tudom képzelni,hogy egyszerűen hazugság az egész,valamely szekta agymosó módszere.

2012. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Obi-van mutatta meg a poklot: egy Terra nevű bolygón található kicsi terület, ahol idióták kormányozzák az agymosott, szinte vegetatív létben vonagló embermilliókat. Ahonnan az okos és tehetséges emberek menekülnek, egy hely melynek hazugság a fundamentuma és folyamatosan megalázzák az emberek lelkét.
2012. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Ez az ördög munkája. Isten szeret, és meg akar menteni. Aki ezt elutasítja, az kárhozik el. A bűnöket Isten már megbüntette Jézusban. Még egyszer nem fogja ugyanazért a bűnért ugyanazt a büntetést végrehajtani, csak most máson. Aki ellene van Istennek, az fog örökké szenvedni az ördöggel. Aki elfogadja a kegyelmet, az üdvözül.
2012. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom így:) Kicsit ijesztő volt első látásra, de baromira fel is idegesített...
2012. jún. 24. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:

azért ez nem bonyolult

aki hisz üdvözül, aki nem hisz elkárhozik

Jézus sosem bonyolítja túl

2012. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!