Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények erről a videóról?...

Vélemények erről a videóról? Építő jellegű kritikákat kérnék!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=gPO8QAZbZCo&feature=g-all-c&c..


!! Nem azért teszem fel ezt a kérdést, mert azt várom, hogy agyondicsérjetek, hanem azért, mert egy külső szemlélőnek is kikérném a véleményét arról, hogy hogy megyünk pályát. Az utolsó ugrásoknál nem nagyon sikerült a lábváltás... :P


2012. jan. 5. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

Ronda a környezet és bokáig érnek az akadályok.


de egyébként persze jó.

2012. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3%
Hmm, akartam normális választ írni, de ezek után már minek.
2012. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Elsővel értek én is egyet,meg amúgy is ratyi az egész....felnyomom a jutyubra....ojjé....fészbúkon hányan lájkolták már a cocódat ?!
2012. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a kérdező arra célzott, hogy nem a videó, meg a környezet, meg az akadályok a lényeg, hanem az, hogy technikailag OK-e, amit csinál a lovon. Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert nem értek hozzá, szóval normális választ nem tudok adni én sem.
2012. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Bocs,,de tényleg nem írt olyat az első! kár volt lepontozni.

Mondjak valamit hülye kis pics* vagy aki henceg itt a lovaglással. Ráadásul béna agy hozzá.

Kis kérdező,, lepontozhatsz jogod van hozzá :D

2012. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel, hogy javítsak a hibáimon, és azért kicsik az ugrások, mert télen az ín szakad, húzódik, és ezért semmi értelme nincsen 1 métereket ugrani...
2012. jan. 5. 11:44
 7/18 Amandaroza ***** válasza:
10%
Te tényleg egy hüly* pics@ vagy! Miért kell itt szemétkedni?Mert valaki nem azt írja amit te akarsz olvasni??Ráadásul szak vélemény kellene,,hát rossz helyen keresgélsz!
2012. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"télen az ín szakad, húzódik, és ezért semmi értelme nincsen 1 métereket ugrani..."

Meg adtad a választ magadnak! Mi is a kérdésed??

2012. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Télen csak annyi a különbség, hogy jobban oda kell figyelni a bemelegítésre, akkor ugyanúgy lehet ugrani a lóval. Egyébként a lovaglásban nem látok hibát, ülés rendben, kikönnyítés is. Bár nem vagyok nagy szakértő. Megnézném 90-100cm-en is.
2012. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező! Ezen a helyen jobban jársz, ha nem teszel ilyen fel kérdéseket...
2012. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!