Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te hogyan alakítanál ki egy...

Te hogyan alakítanál ki egy házi szentsarkot? Mit tudsz javasolni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy "szentsaroknak" nevezhető polcrészem, ahol a vallásommal kapcsolatos könyveket és ereklyéket (karkötő, nyaklánc) tarolom, illetve két kicsi kép is van ami hitem istenségét ábrázolja. Nos, ezt szeretném bővíteni, módosítani, jobbá tenni!


Te hogyan csinálnál meg egy szentsarkot? Mit tudsz javasolni nekem?


2012. júl. 2. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom javasolni, hogy a szentsarkodat alakítsd úgy, hogy ott el tudj egy kicsit mélyülni a hitgyakorlatodban. Pl. tegyél elé vagy a közelébe egy széket, fotelt, hogy le tudj ülni, tudj ott olvasni, elmélkedni, imádkozni. Ha gondolod, készíts oda imanaplót, tollat is, és egy szebb lámpát, esetleg zenelejátszót, CD-ket is.

Ha teheted, és jól nézne ki, válaszd le ezt a sarkot egy függönnyel, lepedővel vagy bármi hasonlóval, szóval legyen kuckós, meghitt ez a sarok.

2012. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

21:49


Köszönöm javaslatod!

2012. júl. 3. 08:37
 3/3 gelazso ***** válasza:
Legyen a szentsarok a lelkedben és nem kell kifelé demonstrálni.
2012. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!