Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan készítsek itthon egy...

Hogyan készítsek itthon egy hindu vaisnava házi oltárt? (Magyarországon Krisnásokként ismerik ezt az irányzatot, de én nem azt követem 100%)

Figyelt kérdés

A lakásban még a családommal lakom, de van saját szobám, amit csak én használok. Ebben a szobában szeretnék ún. házi oltárt készíteni, ami nagyon szolíd, egyszerű mégis hangulatos. Milyen kellékekre van szükség egy ilyen oltár készítéséhez?

Elég pl. Visnuról (v. Krsnáról) egy-egy fénykép, illetve gyertya, egy szép, egyszerű terítőn? Lehet ezt az oltárt egy polcon készíteni? Mert nincs helyem külön kis asztalnak...


Segítő válaszokat, ötleteket várok. Köszi!


2010. ápr. 29. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Háát, ha ennyire nem vagy biztos ebben az egészben, akkor attól tartok, hogy elég keveset tudhatsz erről a vallásról.Amúgy meg nekem eléggé úgy tűnik, mintha csak divatból vetted volna föl ezt a vallást, és most csak egy kicsit föl akarnád dobni a szobádat.
2010. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocs, de ismeretlenül ítélsz meg. Nem divatból vettem fel, és nem csak a szobámat akarom feldobni ezzel. Akkor fel se tettem volna a kérdést...


A Fő elvekkel, tanításokkal tisztában vagyok, és igenis nagyon sok dolgot meg kell még "tanulnom", de mindenki a maga idejében tanulja meg a dolgokat. Lépésről lépésre, és nem vagyunk ugyanazon a szinten.


Nem értem, hogy a kérdésemből hogyan, mi alapján következtettél arra, amit írtál. Amit írtál, az csak egy vélemény, ami oyan mint a s*gglyuk - mindenkinek van.


Szeretnék segítő válaszokat kapni, amelyek a kérdésemre válaszolnak. Azokat előre is köszönöm.

2010. ápr. 29. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

muszály offolnom egyet,mert beleőrülök....


segglyuuuuuuuukkkk!!!!!!


utólag is elnézést kérek de nem bírtam magamban tartani,viszketett tőle a hajam :D

2010. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma 00:37-kor író szövegértési készsége mínuszban mérhető. Vagy csak egy remek példa a popsibuksira. ;)
2010. máj. 1. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, pont az a baj, hogy a hangsúly azon van, hogy szolid meg hangulatos stb. stb. legyen, ugyanis ha lenne mögötte úgymond vallási töltet, akkor tudnád, hogy mit akarsz kirakni hova, és hogyan, és nem játszana túl nagy szerepet a dizájn, mivel nem ez a lényege.Lehet, hogy csak most ismerkedsz ezzel a vallással, és valóban érdekel is, de akkor az első, és alapvető, hogy az elméleti háttérrel ismerkedjél meg, mielőtt ekkora hangsúlyt fektetsz a külsőségekre, ugyanis lehet akár egy 2 méteres Krisna-szobor a szobádban körülötte 50 gyertyával, ha nem tudod, h miért, h mi a háttere, akkor az semmi, csak vmi dísztárgy.
2010. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként meg nem a véleményemet írtam le csak, hanem amit írtam, az leszűrhető az írásaidból, akárhogy is nézzük..amúgy meg ne csodálkozz, ha ilyen se**lyukas hasonlatoknál nem tudsz értelmesebbet produkálni, h akkor elég nehézzé válik komolyan venni téged, főleg egy elvileg vallási kérdésnél.
2010. máj. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
OFF-olásból profi vagy. :(
2010. máj. 2. 08:23
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
00:37 es vagyok :D tényleg bocsi,de egyszerűen nem bírtam megállni ezt a kommentet,mivel valami okból elkapott a röhögés a mondásod után :D
2010. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

13:28-kor írónak.

Örülök, hogy azzal valaki mást is - Téged - megnevettettelek. :D

De szerintem van valóságalapja. A nevettetés már csak hab a tortán...

2010. máj. 2. 14:24
 10/10 p64 válasza:

itt találtam, tőle kérdezed meg :)

Guruttama Dasa vagyok,

a Magyarországi Krisna-tudatú Hívők közösségének lelkésze

elérhetőségem: gtd@1108.cc

2018. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!