Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért magánügy a vallás?

Miért magánügy a vallás?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom újságban, hogy magánügynek, személyes belső dolognak tekintik a vallást és hitet amiről beszélni nem szabad? Miért? Ha így van, akkor nagyon eltávolodtunk a Bibliában írtaktól, főleg, hogy Pál apostol is tömegek elé kiállt és nem hiszem a só kereskedelmi áráról beszélt.
2012. júl. 5. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szólónak, úgy látom SEMMIT nem fogtál fel abból, amit mondtam. Mivel ateista vagyok és nem hiszek Istenben, légy szíves, ne kezdj el nekem a Bibliából sorolni meg Krisztustól idézni, mert sérti a meggyőződésem (másrészről teljesen hidegen hagy). Légy boldog a vallásoddal és fogadd el, hogy valaki nem érzi magáénak. Nem vagy sem hittérítő, sem próféta - az élet már csak ilyen. Köszönöm!
2012. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi de a kérdezőnek válaszoltam ezekkel, hogy nem magán ügy szerintem.
2012. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A te magánügyed, hogy kiállsz-e az utcasarokra prédikálni az arrajáróknak, az arrajáróknak meg a magánügye hogy tesznek rá, vagy ha kihívják az elmeosztályosokat.
2012. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!