Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnék olyan vallásos...

Hol tudnék olyan vallásos lányokkal ismerkedni, akiknek egy párkapcsolatban a belső a legfontosabb, és ők sem kihívóan akarnak kinézni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán egy ilyen lány elfogadna egy világi, de keresztény/humanista értékeket képviselő fiút leendő férjének?

2012. júl. 8. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Csajozz templomban, két zsoltár között ,ha minden jól megy akkor 1 hét múlva meg is hívhatod egy úrvacsorára :DDDDDDDDDDDD
2012. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Komoly válaszok érdekelnek. Lehetőleg olyanoktól, akik szintén vallásosak, vagy mozognak ilyen körben.
2012. júl. 8. 16:52
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell vallásosnak lenni ahhoz, hogy így vélekedjen valaki a párkapcsolatot és saját magukat illetően.
2012. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Aki igazán vallásos, annak gondolom eleve a belső a fontosabb.

Viszont ugye lényeges a lélek épsége mellett a test egészségét is megőrizni.

2012. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hármas, igazad van, csak sajnos ilyen lányokkal nem igazán lehet találkozni manapság, akikkel találkoztam, azok pedig hívők voltak.


Én magam is jobban örülnék egy szabadabban gondolkodó lánynak, de sajnos az erkölcsi elképzeléseim már nem olyan szabadok.

Ha leírnád, hogy ilyen lányokkal hol lehetne ismerkedni, annak is örülnék. Csak van valami közös jellemzőjük, ami alapján nagyobb eséllyel próbálkozhatok.

2012. júl. 8. 18:27
 7/19 A kérdező kommentje:
Négyes, ezzel egyetértek, sőt, ha sportol, az jó dolog, de inkább arra gondoltam, hogy nem elsősorban a testi élvezetek érdeklik, hanem lelki ember.
2012. júl. 8. 18:30
 8/19 A kérdező kommentje:
Ötös, inkább nem szeretnék ilyenekről beszélni, de szerintem nem is lényeges a kérdés szempontjából.
2012. júl. 8. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lényeges, mert lehet, hogy ismerkedne veled, de előfordulhat, hogy mondjuk nálad egy 10-essel idősebb....
2012. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sághegyi Csaba ***** válasza:
0%
Inkább történelmi egyházaknál találsz ilyen lányokat. Főleg katolikusoknál szerintem. Minél személyesebb kapcsolatban van valaki Istennel, annál kevésbé fogadja el nem hívőnek a párkapcsolatát. Vallásosoknál nagyobb az esély. Vallásos alatt azt értem, hogy gyakorol valamilyen módon hitet, de nem igazán éli meg azt személyes kapcsolatként Istennel.
2012. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!