Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az bűnnek számit, ha sminkelem...

Az bűnnek számit, ha sminkelem maga?

Figyelt kérdés
Nem erősen, csak spirál, halvány szemhélypúder, és néha szájfény. 15/L
2012. júl. 12. 09:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*szemhéjpúder:D bocsi, álmos vagyok
2012. júl. 12. 09:45
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem az én 14 éves L-vagyok de nem sminekelem magam álltalába,csak nagyon ritkán ha megyünk valami olyan helyre,ilyesmi,de akkor sem sokat :) Szerintem az a bűn ha valaki abszolúlt túlzásba viszi tehát reggel délbe este sminkeli magát és annélkül nem képes utcára menni :)
2012. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 yuda ***** válasza:
100%
Nem
2012. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne bűn? valaki ennél sokkal erősebben sminkel és nem foglalkozik vele.
2012. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csdak elgondolkodtam rajta. A hiúság ugyebár bűn. A nők meg azért sminkelik magukat, hogy szebbek legyenek. Igazából én simán kimegyek utcára smink nélkül bármikor, viszont szórakoztat a sminkelés:D
2012. júl. 12. 10:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyházi suliba járok, és ott ugyan a nyelvtantanár mindig leszól mindenkit, ha ki van sminkelve, de amúgy szerintem nem bűn. Max. akkor ha túlzásokba esel, vagy ha másokat leszólsz érte.

Ráadásul te csak azért csinálod, mert szórakoztat. Akkor szerintem abszolút nem az. Én is sminkelem magam minimális szinten (alapozó, spirál, vékonyan szemtus). Ha szolid, akkor még a hittantanár meg is mondja nekünk, hogy milyen csinosak vagyunk. Amúgy az egyik református pap lányán mindig kb. 1 kiló smink van, szóval ha bűn is, nem lehet olyan nagy...15/L

2012. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek! ment a zöld kezecske:D
2012. júl. 12. 10:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezzel a logikával minden bűn, ami azt szolgálja hogy csinosabb és ízlésesebb legyél.

Mint pl. a fodrász, manikűrös, kozmetikus, sőt, a napi fürdés is:)

Nem a sminkelés a hiúság fokmérője.

2012. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem bűn egyáltalán.

Az a bűn, ha bálványként imádod ezeket a dolgokat, sőt játszod utána az eszed, hogy a többi ember béna, mert nem sminkel.

2012. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

NEM bűn, pláne, ha nem viszed túlzásba.

Bár igazából fogalmam sincs, hogy a te korodban ez miért jó...


Nekem az egyik nagymamám sokszor mondta, amikor még kicsi voltam: Tudod, fiam, az öreg házat tatarozni kell. :DDD

2012. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!