Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találhatom meg a "Pónem"...

Januári Hóvirág kérdése:

Hol találhatom meg a "Pónem" c. magazin korábbi számát/számait?

Figyelt kérdés

(Úgy tudom, 2011. októberében még biztosan megjelent...)

Help, pls.!!



2012. júl. 14. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Januári Hóvirág! :)


Én azt sem tudtam, hogy létezik ilyesmi; de rákerestem, és találtam használhatónak tűnő oldalakat.


Ha jól láttam, itt meg is lehet rendelni az egyes számokat:


[link]


Ha nem, akkor itt találsz egy email-címet; szerintem biztos lehet érdeklődni:


[link]


Üdv. :)

2012. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Berta! :-)


Köszönöm!!


Ismerem és láttam mindkét oldalt; igen, ezeken keresztül biztosan kapcsolatba lehet lépni velük. Valójában azonban arra voltam kíváncsi: mely könyvesboltban kaphatók régebbi példányszámok (Hogy egy példát említsek: a BBC History magazin számai visszamenőleg megvásárolhatók Bp.-en, az Örkény István Könyvesboltban...). Illetve: könyvtárban rábukkanhatok-e, ha igen, melyikben? (Az ELTE egyetemi könyvtárában tutira nincs, s a FSzEK-ban sem lelhető fel...)


Mindazonáltal még 1x köszi - like,like!! :-))


Üdv,


J.H.

2012. júl. 14. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves J. H. :)


Szívesen.


Ennél többet sajnos nem tudok.

Csak arra gondoltam, hátha ez is segít; merthogy pont szombaton írtad ki a kérdést... :D

Jó, persze, tudom, nem minden zsidó vallásos; és ismerheti a magazint nem zsidó felhasználó is... :)


Majd kiderül. :)


Minden jót, üdv. :)

2012. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Berta!


Köszönöm a figyelmességed! :-)


Üdv,


J.H.

2012. júl. 15. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!