Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy férfit nővé operálnak...

Ha egy férfit nővé operálnak és úgy szexel egy férfival; akkor az bűnnek számít?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Vallásos szemmel nyilván igen, mert Isten akarata ellen cselekedett azáltal, hogy nemét megváltoztatta.
2012. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ennyire unatkozol?


Szerinted mennyire valószínű, hogy egy komolyan hívő keresztény ember, akit tényleg érdekel, hogy mi bűn és mi nem, átoperáltatja magát? Úgy értem, a valóságban...


Tessék, nézd meg inkább ezt, szerintem nagyon vicces:


http://www.youtube.com/watch?v=1plIgEbggSs

2012. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Aki pedig nem ismeri a biblia alapelveit, és döntést szeretne hozni az élete felől Isten elvárása szerint, az előbb tanulja meg, tudja meg mit ír a szent írás, aztán döntsön.

Kata

2012. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Maga a műtét számítana bűnnek.
2012. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És az bűn, ha egy hermafrodita nemet választ? Isten ellen cselekszik, mert nem éli az életét, úgy ahogy Isten defektesen megteremtette? És az is bűn, ha egy gyereknek műtéttel eltávolítják a farkát? Úgy értem, olyan farkát mint a majmoknak van. (Genetikai, hiba. Az evolúció maradványa.)
2012. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom, mi vesz rá embereket ilyesmire egyáltalán.

Néha eljátszok én is a gondolattal ha nő lennék akkor bizonyos dolgok másképp lennének, de nincsenek ilyen céljaim, hogy átoperáltassam magam.

Ha nőnek születtem volna ugyanígy vélekednék. Örülni kell, hogy kaptunk életet!

2012. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell olyan dolgokból is vallási kérdést csinálni, amik nem is szerepelhetnek a Bibliában, mert akkoriban nem is volt még ilyesmi.
2016. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, ez engem is érdekelne, hogy a hermafroditákról mi az egyes felekezetek véleménye. Mert a hermafroditák már születésükkor rendelkeznek mind férfi mind női nemiszervvel, így rájuk szerintem a legnagyobb rosszindulattal sem lehet azt mondani hogy bűnösök, vagy hogy megérintette őket a liberalizmus szele, és a genderelmélet zászlóvivői lesznek...
2016. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!