Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetnék Sátánista?

Hogy lehetnék Sátánista?

Figyelt kérdés
Mit kell válltoztatni az életemben hogy sátánista lehessek?

2012. júl. 17. 10:45
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
79%
Engem kell imádnod. Kb ennyi.
2012. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
a Válaszhoz való válaszom:anyádat szeretem.
2012. júl. 17. 11:09
 3/57 anonim ***** válasza:
Ha a hivatalos sátánizmus ra gondolsz. Semmit, az nem egy dogmatikus ketrec. Olvasd el a tánításokat, és ami tetszik fogadd el.
2012. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
8%

Már nem kell tenned semmit. Amikor ez a kérdés felmerült benned az lettél. De valóban változtatnod kell az életeden, ha nem akarod ezt a jövőképet: Jel 20:13 És a tenger kiadá a halottakat, a kik ő benne voltak; és a halál és a pokol is kiadá a halottakat, a kik ő nálok voltak; és megítéltetének mindnyájan az ő cselekedeteik szerint. Jel 20:14 A pokol pedig és a halál vettetének a tűznek tavába. Ez a második halál, a tűznek tava.

Jel 20:15 És ha valaki nem találtatott beírva az élet könyvében, a tűznek tavába vetteték.

2012. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
A Harry Potter 3. könyvének 412. oldalának 12. sorában pedig azt írja, hogy nincs Isten. Ehhez mit szólsz?
2012. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ, hogy a Sátánizmus melyik ágáról beszélünk.

Van a Lavey féle Sátánizmus, ami gyakorlatilag Ateista életfilozófia, Az egyén van a központban.


A sátánizmus másik ága a Spirituális Sátánizmus, ami gyakorlatilag az emberiség eredeti pogány vallásainak a gyüjtő neve. - Erről rendelkezem a legtöbb infromációval, mivel én is ide tartozok, ha van kérdésed róla, írj nyugodtan.

A keresztény gyökérségekben meg nem kell hinni, mivel az egész bibliát spirituális koncepciók, számok, pogány Istenek személyiségéből hozták létre, persze ezt gusztustalanul korruptálva.

2012. júl. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Utólsó előtti!Aszt szólok hozzá hogy Zdsery Chopper rajongó vagy !:D
2012. júl. 18. 08:04
 8/57 anonim válasza:
Tudok, egy jó oldalt ajánlani .... [link] tehát a Spirituális Sátánizmussal foglalkozik. de szerintem, olvasd végig az egész oldalt. :) megéri minden jót.
2012. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. júl. 18. 09:27
 10/57 anonim válasza:

Legutolsó válaszoló vagyok.:)

Ha gondolod írj privátot tudok sok más érdekességet mondani.:)

2012. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!