Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha feltörnék (hackelnék) egy...

Ha feltörnék (hackelnék) egy sátánista weboldalt azzal a céllal hogy nem türöm a sátánistákat és én vallásos vagyok isten ahhoz mit szólna?

Figyelt kérdés
Nagyon nem türőm a sátánizmust.Ki mit szólna ahhoz?Keresztény vagyok és az is maradok.

2012. jún. 19. 13:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Eleve Isten honnan tudja, mi az a weboldal? :) Na jó, viccet félretéve...én ugyan ateista vagyok, de ha jól tudom a keresztények abban hisznek, hogy Isten szabad akaratot adott az embereknek. Namármost ez bele foglalja azt is, hogy pár emberke szabad akaratából megszakíthatja kapcsolatát Istennel, és inkább az ördöghöz fordul - nem így van?
2012. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%

Megkérdeztem, és azt mondta, nem helyesli.


Kért, emlékeztesselek arra is, hogy ha esetleg elfelejtetted volna, hogy ő mindentudó és mindenható. Amiből pedig az következik, hogy kivétel nélkül minden, ami a világban történik, az ő akarata és terve szerint való. Ő akart rosszat, gonoszságot, erőszakot, igazságtalanságot, kegyetlenséget, Sátánt és Sátánizmust is a világba. Elvégre ha nem akart volna, akkor egyik sem létezne; mindentudó és mindenható lévén minden további nélkül teremthetett volna tökéletes világot is, csak jósággal és szeretettel, de azt túl unalmasnak találta.


Ja, és nagyon jól szórakozik azon, hogy egyesek mennyire nem látnak át a szitán. És csókoltat mindenkit.

2012. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
SAjnálom de én normális keretényekkel akartam volna beszélni nem ilyen emberekel kik istent képesek kicsúfolni.Gondolom ezt az elsö 2 választ egy sátánista írta a kérdésbe.Ja nagyon unatkozok és ahogy látom mükszik a proxy.
2012. jún. 19. 13:30
 4/34 anonim ***** válasza:

Ha feltöröd és jelzed a hibákat, az nem bűn.

Az sem, ha nem törölsz le semmit, csak esetleg hagysz egy üzenetet.

Lehet, hogy szemétnek ítéled meg, ami ott fent van. De ne ítélkezz senki felett.

Tegyük fel a törléssel megakadályozod kis gyerekek feláldozását. Akkor nem bűn.

2012. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egy kicsit elvakult vagy. Ha annyira keresztény lennél, akkor nem lennének ilyen céljaid. Nem tűröd a sátánizmust? Mit fogsz velük csinálni? Máglyán elégetni?

Jézus legfontosabb tanítása a szeretet. Viszont úgy látom te gyűlölködsz.. Akkor hogy is van ez? Valaki máshogy gondolkodik és akkor őket nem tűröd? Az emberiség nagy százaléka más értékrendet képvisel, mint te és weboldal feltöréssel nem lesz probléma megoldva. :)


Egyébként Isten nem gondolkodik ilyenekben, hogy weboldal. Ez mind a szánalmas, kicsinyes kis emberi létünkhöz tartozik. Szerintem.

2012. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 rajcziz ***** válasza:
88%

Mennyi elvakult ember létezik, akiknek fogalmuk nincs arról, mi az a sátánizmus.

Amiről ti beszéltek (gyerekek feláldozása) az a sátánIMÁDAT. A sátánizmusban a Sátán csak egy szimbólum, ami az adott sátánista eszmerendszerét jelképezi. Nem áldoz fel senkit és semmit, mert saját magával törődik. Saját magát helyezi előtérbe.

Az pedig, aki így gondolkodik - lenézi a másikat és mások véleményét semmibe veszi - szerintem nem keresztény.

2012. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát ne haragudj... ha ennyire utálsz valamit miért foglalkozol ezzel?
2012. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
13.39es igazad van (előző vagyok)! Elfelejtettem az előbb írni, hogy azért az sem mindegy hogy milyen sátánizmaus. Van a teista és az ateista, a kettő nem összekeverendő, de azért vicces, hogy a sátánisták úgy élnek a köztudatban, mint valami csecsemőáldozó, éjszakai erdőben tűz körül orgiát rendező elvakult szekta.
2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%

A fejét fogja,hogy miért ilyen sötét egyének vannak a rajongó táborába.


Itt rinyálsz,hogy kicsúfolják a vallásod de te bűntudat nélkül megteszed.


Gratulálok az álszent keresztények mintaképe vagy.

2012. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Az ítélkezés nem az emberek dolga... de tényleg.
2012. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!