Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért tűrik el a reformátusok,...

Miért tűrik el a reformátusok, hogy 3/3-as ügynök álljon az egyház élén? Miért nem világítják át végre az egyházi vezetőket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tőkés Lászlóra gondolsz? Az egy jó. bátor ember , nem volt 3/3-as. (nem vagyok református)

2009. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért ne lehetne átvilágítani őket végre, de ezt a klérus ellenzi a legjobban. Ha nem lenne takargatnivalójuk, állnának elébe. Így önmagukat vádolják végül is ezzel a nagy ellenállással. Pedig a lelkészi hivatás bizalmon (is) alapul. De így hogy bíznék meg egyetlen papban is, ha lehetséges, hogy pár éve még simán feldobta a híveit a gyónásuk alapján???
2009. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy T. L-ra gondolok! Ő tisztességes. Bátori ügynökről ezt már nehezebb lenne elmondani.
2009. júl. 15. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:

"gyónásuk alapján???"


Reformátusoknál mióta van gyónás?


Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik.

2009. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!