Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezzel mire akar utalni?

Ezzel mire akar utalni?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött, hogy pár hónapja felvett egy török (muszlim)fiú.Sokat beszéltünk és azt is kérdezte, hogy mennyire vagyok vallásos (katolikus vagyok)A lényeg az, hogy mostanába már a rokona is jelölgetnek, a fiúval már nem beszélünk annyit mint régebben de minden másnap kb. küld egy számot amiben Allah szerepel.Ezzel mit akar ?

2012. aug. 6. 07:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egy kérdésem még lenne (tudom ezt töle kéne megkérdeznem csak kicsit az furcsán jönne ki)pl az egyik unokatestvére is felvett akk. ő most beszél rólam nekik ?
2012. aug. 7. 08:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Őt kérdezd meg, mi innen nem tudhatjuk. de valószínűleg igen. És azt sem tudhatjuk hogy mit mondott. De örülnék, ha privátban átküldenél 1-1 linket, nagyon megnézném, ami Allahos swt, mert nem biztos hogy feltétlen vallásos dolgokat küldözgetett neked (bár ez a valószínű). A törökben sok szó, kifejezés van amiben Allah swt említésre kerül.

Tényleg jó lenne ha küldenél egy pár linket . Előre is megköszönöm.

2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! küldtem pár linket .
2012. aug. 7. 12:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kérdező, hova vett fel téged ez a pasi: Facebook-on, vagy Msn-en?

Hát igen, rizikós dolog, ha az ember hagyja, hogy ismeretlenek vegyék fel msn-re, vagy Facebookon, de ez mindenkinek a saját döntése.

Sajnos ennyiből nem lehet megállapítani, hogy ez a pasi mit akarhat.

Üdv: 30/N

2012. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!