Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Flörtölhetnek testi érintkezés...

Flörtölhetnek testi érintkezés nélkül a Magyarországra jött misszionárius mormon fiúk?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik mormon fiú aki az angolórát tartja és érdekelne hogy testi érintkezés nélkül flörtölhetnek e vagy az is tiltva van e náluk....Gondolok itt a szemezésre és egyéb hasonló dolgokra...

Illetve még az is érdekelne hogy akiknek lejárt a misszió azok maradhatnak még Magyarországon vagy egyből haza kell utazniuk?



2012. aug. 15. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A missziójuk alatt a misszionáriusok kizárólag a szolgálatukkal foglalkozhatnak, ha pedig lejár a missziójuk akkor hazamennek és otthon mentik fel őket.

Ugyanakkor a misszionáriusok jelentős része a missziója után a családjával visszatér a missziós területre turistáskodó magánemberként, ilyenkor már szabad ember. Gyakori, hogy volt misszionáriusok a missziós területükről választanak feleséget.

A mormon egyháztagokat azonban mindig köti az erkölcsi tisztaság törvénye, mert ez a keresztelkedési szövetség része. Bővebben: www.jezuskrisztusegyhaza.hu

2012. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen, és bár nem értek egyet ezzel a hittel De ezzel a tanítással igen, és minden magát kereszténynek vallónak így kellene tennie gondolkoznia... mindjárt egységesebb lenne a társadalom...
2012. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
És fiúkkal?
2012. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 16. 06:43
 5/8 viki222 válasza:
34%
Nekem a missziója alatt udvarolt a fiú és meg is csókolt titokban,megigérte,hogy feleségül vesz ha lejár a missziója itt Magyarországon aztán haza ment és küldött onnan egy e-mailt ,hogy vissza nem jön és felejtsem el ő befejezte.Én nem javaslom ,hogy mormonnal szóba állj,mert ugyse vesz el egy magyar láányt egy amerikai fiú.
2012. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 viki222 válasza:
Csak a csalódás lesz szerintem,de neked több jót kívánok,hátha szerencsés leszel és nem egy szélhámossal állsz szóba.
2012. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te flörtölhetsz velük, de ők nem fognak flörtölni veled! :-)
2012. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivilicious ***** válasza:

elvileg nincs szex házasságig !

én levelezek egy mormon fiúval amerikából, most olvasgatok róla,mert eddig amit ismertem,az a South Parkból volt :D:D:D

már most feleségül venne kb :D

2013. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!