Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitetlenek! Ha nem hisztek...

Hitetlenek! Ha nem hisztek Istenben, akkor miért?

Figyelt kérdés

Miért kell szidni,nem értem.

Vagy ez a kérdés csak bennem okoz felfordulást?

És aki nem hisz Istenben,az miért nem!?


2012. aug. 17. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Bocsi, de én abban hiszek amit látok. Tudományosan azt is bizonyították hogy párhuzamos univerzumok léteznek, de még nem mutattak rá bizonyítékot ezért azt sem hiszem el. De akik hisznek is benne, legalább mondanának bizonyítékot isten létezésére. Nem a bibliával kell jönni, meg hogy nincs bizonyíték hogy nem létezik. Akkor Pókember is létezik, mert nincs bizonyíték hogy ne létezne. Látod, ezért szidják a hívőket, mert isten létezésére nincs bizonyíték, de állandóan a bibliával magyarázkodnak. És a legmegdöbbentőbb bizonyíték: Ha isten teremtette volna ádámot és évát, akkor nem lenne ködökük, de mégis van, márpedig az csak annak van, akinek volt köldökzsinórja, és akit szültek, nem teremtettek.
2012. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Első válaszoló! Bár részben egyetértek veled, ritka hülye példát hoztál. Honnan veszed, hogy volt köldökük? Attól, hogy néhány festő úgy ábrázolta őket még semmit sem jelent.
2012. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Mint a kedvenc számomban.

"But if I don't believe in him, why would he believe in me.."

2012. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Valóban,Én is szeretném tudni,honnan tudod hogy rendelkeztek köldökkel,csak nem Te vágtad el a zsinórt..?

2012. aug. 17. 23:35
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

én csak az egyházat utálom,a keresztényeket nem,egészen addig amíg nem kezdenek el "szidni" mert ateista vagyok.


Istenben azért nem hiszek mert irrelevánsnak tartom magát a kereszténységet,és a tényeket amivel megpróbálják megmagyarázni a létezését.persze-mint már mondtam-elfogadom h ők ebben hisznek,addig amíg...

ja,még 2 dolgot ne felejtsünk ki:

1:az ember mindenre keres magyarázatot.ha nem talál kreál 1et.ezért is olyan színes a görög mitológia,hiszen akkoriban sok mindent nem tudtak az emberek,de ma már csak mosolyognánk,h ha valaki kecskét áldozna Zeusznak.

2:sok vallás létezik,olyan is van ami régebbi a kereszténységnél.honnan tudhatnám h nem-e az a vallás a megfelelő.sokkal egyszerűbb ateistának lenni(legalább is számomra)

2012. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

1. Mindenkinek van hite. Csak azért, mert nem a te istenedben, ne nevezd őket hitetleneknek.

2. Nem mindenki a te istenedben hisz és ugyanannyira van igaza, mint neked.

3. Azért nem hiszek benne, mert én csak a létező dolgokban tudok.

2012. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hazardteam ***** válasza:
32%
Szerintem ő arra célzott, ha valaki ateistának vallja magát, miért érzi feltétlenül szükségesnek ezt vallási kérdéseknél vehemensen hangoztatni. Bennem is felvetődött már, csak konkrétan nem izgat túlságosan. Az ilyen ember magát égeti, röhögni gyér poén, amúgy meg nem sok vizet zavar.
2012. aug. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hollófernyiges ***** válasza:
50%
Kedves kérdező, te miért nem hiszel Allahban és Mohamedben, hiszen ők is szeretnek téged? :)
2012. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akik hisznek istenben, azok is szidnak engem, mert nem hiszek benne, meg mondják hogy sátánista vagyok meg ilyen ökörségeket. Ha istenben nem hiszek, akkor a sátánban sem. -.- Szóval a szidás a hitatlenek és a hívők között kölcsönös.
2012. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne de nem is szidom az intelligens hívőket, csak az egyházat meg az olyanokat akik evolúciós kérdésekre olyat kommentelnek hogy az evolúció nevetsége,hülyeség stb. Mert ők nem elég értelmesek a kulturált vitára. Azért nem hiszek benne mert nincs rá semmilyen bizonyíték és a kereszténységet primitívnek találom.
2012. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!