Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi okozta az eddigi legnagyobb...

Mi okozta az eddigi legnagyobb csalódásod Istenben?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor nagymamám hetekig az életéért küzdött a kórházban hatalmas kínok közepette, aki még élni szeretett volna, de elment... 50 éve el akart menni egyszer a Vatikánba, először adódott volna meg neki az alkalom, az út előtt 1 héttel betegedett le... Kértem Istent, hagy menjen el jó katolikushoz méltóan a Szent Helyre, de hiába
2012. júl. 4. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megértelek, de gondold már el, hogyha mindenkivel mindig csoda történne, nem lenne szenvedés ezen a világon, nem lenne rossz! De a világ nem ebből áll.
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És én nem csalódtam Istenben, mert a megoldást nem Tőle várom. A válasz ott van benned! Neked kell kiutat találnod, hiszen az életed is feladatok, próbák sorozata, amikből tanulsz, amiket ki kell állnod. Mindenben nem segíthet Isten.
2012. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmilyen csalódás nem ért, s ezt akkor is értem, ha valami baj történik.

Minden amit megígért a teremtő, beteljesedett, egy szó sem maradt beteljesedés nélkül.

2012. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Zeuszban csalódtam.De aztán Apophisz azt mindta Zeusz már csak ilyen..
2012. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rossz dolgok történnek, ez van. Mindenki meghal, nem csak azok, akik Neked fontosak! Részvétem, de ezért ne Istent okold.
2012. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt akarja, hogy a báránya legyek, miközben a tőle való függetlenség vágyával teremtett meg.

Bár igazából ez csak ironikus értelemben vett "csalódás", hiszen ha tökéletes szeretnék lenni, mint ő, akkor jobban is teszi, hogy küzdelmek elé állít.

2012. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azt, hogy "báránya", béranyának olvastam :D
2012. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Istenben nem csalódhatsz, legfeljebb saját magadnak. Imádkozol, vagy segít, vagy nem. Nem szerződés ez! Bízz önmagadban!
2012. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 pelgrim ***** válasza:
Semmi, Istenben máig nem csalódtam, mert tudom, hogy bármi is történik velem, az valamilyen módon jó nekem. Ha ez nem úgy lenne, Mennyei Atyám akkor nem engedné meg, hogy megtörténjen velem.
2012. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikor rájöttem,hogy nincs.Azóta nincsenek ilyen gondjaim.
2012. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!