Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a múltunkban földönkívüliek látogattak a bolygónkra, és a régi emberek őket tartották isteneknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 17:48
1 2
 1/14 yuda ***** válasza:
69%

Erről a biblia is ír, úgyhogy abszolut igaz.

Ábrahámnak pl. megjelent az Úr, de nem csak neki, Mózesnek is..stb.

Van mikor személyesen, van mikor hangját hallották, látták és elismerték, Ő az Isten.


Máskor viszont pl.gonosz angyalok létesítetek szexuális kapcsotot emberekkel, ők is földönkívüliek, de persze ettől nem istenek.

-vagy Illésnél, mikor baál szolgái teljesen meg voltak győződve, hogy az a hamis istenük meg fog nyilvánulni, ahogy szokott, természetfeletti módon, de Illés miatt nem tudott. Illés persze még tett is rá egy lapáttal és jól ki gúnyolta az istenüket, hogy biztos alszik, vagy valami dolga van és nem ér rá.


Szóval igen. A biblia Istene, aki teremtette az egeket és s földet, nem földi eredetű, hanem ahogy az írás megjelöli lakóhelyének a mennyet, de időnként idelátogat.

2012. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
12%
2012. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, akkoriban az emberek amit nem értettek istennel magyarázták, mert az volt a legegyszerűbb válasz.
2012. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Ennyi erővel az UFO-kal magyarázni is baromság..
2012. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha a földönkívülieken nem az Istent és az angyalokat érted, akkor az esélye:


0.00000000000......%

Mert ilyenek nincsenek.

2012. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelt ez a téma utánna is néztem a Bliblia fényében Ezt olvas el:)


[link]

2012. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A.Romanov ***** válasza:
89%
Nézd meg a maja, vagy babiloni szobrokat, festményeket. Látszik rajtuk légzőkészülékes alak meg fúvókák űrhajókon.
2012. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 18:23

Már mért ne lehetnének? Szerintem inkább ez igaz, mint az isten-mítosz. Én naponta találok arra igazolást, hogy nincs isten, és elég csak kitekintenem a régi világra, hogy arra találjak bizonyítékot, hogy földönkívüliek léteznek.

És a Biblia sehol nem írja, hogy csak a földön lenne élet, tehát miért ne lehetne máshol is? Ha az istenhitből indulunk ki, és a Biblia szavából, miért ne lehetne lehetséges, hogy egy teremtő elhagyta más teremtményeit is, nemcsak az embereket? Miért ne lehet lehetséges, hogy azok is "bűnbe" estek, és onnantól kezdve hagyta, hagyj csináljanak azt, amit akarnak?

2012. szept. 1. 18:34
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 18:34

Igen, láttam őket. Van nem egy szkafanderes szobor is több ezer évről korábban.

2012. szept. 1. 18:36
 10/14 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A 3000 éves Mahábhárata többször említi,hogy lények harcoltak az égben,vimana nevű szerkezeteiken!


Itt őket Istenként említik!

2012. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!