Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetek templomos lovag?

Hogy lehetek templomos lovag?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy még vannak-e templomos lovagok, de "sima" lovagok vannak. Keress egy lovagrendet, vedd fel velük a kapcsolatot, ők majd elmondják a teendőket.
2012. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
lovaggá az uralkodó üt, ha nem tévedek. Keress egy királyt Magyarországon,és kérd meg, hogy üssön lovaggá. Majd vedd fel a templomos lovagokkal a kapcsolatot. Facebookon biztosan fenn vannak. :-)
2012. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Templomos lovagrend hivatalosan 700 éve nem létezik.
2012. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mustafa33 ***** válasza:
100%

Bármelyik lovagrandbe akarsz tartozni, elsősorban szigorúan vallásos életet kell élned. Azután egy lovag ajánlására, de utánanéznek életvitelednek.

Nem a játék lovagrendekre gondolok. Olyat alapíthatsz is. Egy kalap micsodával lesz egyenlő.

2012. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Bemész egy templomba korhű lovagi jelmezben. Ha nem röhög ki senki, onnantól templomos lovag vagy.
2012. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Tudtommal a római katolikus egyház eretneknek nyilvánította őket, és egy időben máglyán égették a templomos lovagokat. Te is égni akarsz? ;-)
2012. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es: Igen, eretneknek nyilvánították őket, de valójában nem voltak azok, csak vmi pénzügyek miatt ölték meg őket..Lehet ezzel hülyeséget mondtam, nem értek annyira ehhez, de valahol így hallottam. Javítsatok ki, ha tévednék
2012. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
47%

Én úgy tudom, ha nem is templomos, de más lovag lehetsz!

Vallásosnak kell lenned és azért a hagyományok szerint a kardhoz is kell értened.

De miért pont templomos akarsz lenni?

2012. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy azóta újraalapították a templomosokat, mint szerzetesrendet, úgyhogy lehetsz templomos lovag.
2012. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!