Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó lovagos filmek vannak?

Milyen jó lovagos filmek vannak?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint a Mennyei királyság, Ironclad, Arn a templomos lovag. Szóval ilyen középkori történelmi lovagos film, a keresztes háborúk idejéből.


Ilyen varázslós, sárkányos, romantikus fantasy abszolút nem érdekel ilyeneket legyetek szíves NE írjatok!



2012. aug. 15. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még valami. Ilyen Gyalog galopp, Gagyi Lovag, Lovagregény, ilyen vígjátékok sem érdekelnek.
2012. aug. 15. 20:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt a sorozatot megnézed, nem csalódsz:


Tudorok

- sorozat -

(The Tudors, 2007) [link]

2012. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Tudorok egyáltalán nem lovagokról szól. Ott már későbbi időszakban játszódik, másrészt az ilyen romantikus témák, mint ahogy írtam is, nem érdekelnek.


Nekem háborús történelmi film kell kereszteslovagokról.

2012. aug. 15. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
King Arthur (2004)
2012. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Tudorok c, sorozat nagyon messze van a romantikus filmektől.

Kőkemény, történelmi sorozat, a kategóriájában szerintem a legjobb.

2012. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Tudorok című sorozat, pont hogy romantikus sztori, az oké, hogy kőkemény történelmi téma is, de másról sem szól, mint cselszövésről meg hogy ki kivel kefél. Arról nem is beszélve, hogy nem kereszteslovagokról szól, ráadásul nem is abban a korban. Arról nem is beszélve, hogy nem film, hanem egy sorozat.
2012. aug. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!