Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A bibliának mi az álláspontja...

A bibliának mi az álláspontja az orális szexről? Pontosan hol írja? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
A Biblia nem ír erről. Csak mostanában lett divat az orális szex. Régen még a szajhák közül is csak kevés vbolt rá hajlandó.
2012. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nekem több hívő is mondta, hogy a biblia szerint ez bűn. Akkor végül is a bibliában szó sincs róla? Miből gondolod hogy régen (sok száz éve)nem volt elterjedt az orál szex?
2012. szept. 10. 17:31
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Semmi.
2012. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%

Sokkal jobban el volt terjedve, ugyanis nem mindenhol tudtak óvszert használni. Ha már arra gondolunk a barlangban lakó elődeink szexuális segédeszközöket, pl. kőkori vibrátort xD "gyártottak", akkor meg hajajj... :)

Minden állatnál (így embernél is), amelyik képes élvezni a szexet megfigyelhető hasonló vagy más extrém, utódot biztosan nem eredményező aktus. :)

2012. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
A Bibiliát nem tudom, hogy szó van-e benne róla, a római katolikus egyház legjobb tudásom szerint a párok saját döntésére bízza, hogy helyesnek tartják-e (vagy valami ilyesmi).
2012. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg valaki megtudná mondani a bibliában hol olvashatok a szexualitásról?
2012. szept. 10. 18:06
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
Én csak görög nyelven ajánlom.
2012. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

ez főként lelkiismereti kérdés

az én magán véleményem hogy ahol a vizeletemet meg a székletemet ürítem azt nem engedem hogy a párom szájához vegye, én tisztelem őt ennyire

dehát én már csak ilyen maradi vagyok

2012. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
A Biblia sehol nem ír erről szó szerint , explicit tiltás nincs benne. Igazából, amikor felsorol sok perverzséget utána odaírja, hogy az "ehhez hasonlók" is bűnök. Sokan az "ehhez hasonlókba" értik bele, de szerintem ez túlzás.
2012. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
#8 Akkor ahonnan a vizeleted üríted miért teszed belé? Az más?
2012. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!