Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúihoz csak azok...

Jehova Tanúihoz csak azok csatlakozhatnak akik betöltötték a 18. évüket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nekem egy osztálytársam is tagja és csak jövőre lesz 18.
2009. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
47%
Ha szülők azok, vihetik magukkal akár a kétéves gyereket is. Ők is Jehova tanúi lesznek.
2009. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
52%
itt az egyedüli feltétel csak az h elmebeteg legyél, de nincs korhatár
2009. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem követelmény. Aki felnött szellimeleg arra a szintre, hogy megérti a Biblia alaptanításait és tud önállóan dönteni az csatlakozhat.
2009. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
37%
19:01! Ott az helyes válasz :] Itt már minden csak hülyeség kérdése.
2009. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
66%
Valójában nincs korhatár, a szellemei érettség és a személyes döntő képesség a fontos! No meg az alapos Biblia tanúlmányozás és ismeret. Annyi a lényeg, hogy semmiképpen nem csecsemő korban történik a keresztelés.
2009. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm az Értelmes válaszokat! A többit nem. Miért mondjátok hogy beteg elme szükséges? Jehova Tanúi mind olyan boldognak tűnnek. Szinte meg lehet őket ismerni az utcán a sok rohanó ember közt, ők elégedettek vagy nem is tudom.
2009. aug. 4. 08:24
 8/61 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert a sok hülyével elhitetik, hogy ez jó és így boldogok. Magyaruk AGYMOSÁS:D
2009. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Agymosáson ment át a te agyad ha ekkora hülyeségeket beszélsz! Ez gondolom nem kényszer. Mindenki eldönti, akar-e csatlakozni, vagy nem. Én szeretnék valamikor, vagy nem tudom, nekem tetszik az életük. És van jövőjük.
2009. aug. 4. 16:55
 10/61 anonim ***** válasza:
93%

Amíg meg nem ismersz valamit, kár elítélni. Olyan könnyen kijelentitek itt páran, hogy agymosás, meg elborultság, de tudtok egyáltalán valamit részletesen erről a vallásról?


Bár én magam nem vagyok Jehova Tanúja, de van egy jó barátnőm, aki az, és vele gyakran szoktunk beszélgetni a vallásról. Sosem lennék Jehova Tanúja, nekem nem jön be ez az életforma, és vannak benne dolgok, amikkel nem értek egyet, de tisztelem azokat, akikben ennyi kitartás van, hogy ilyen komolyan vegyenek egy vallást.


Egyébként nemtől és életkortól függetlenül bárki megkeresztelkedhet náluk, annyi a feltétel, hogy válaszolni kell néhány kérdésre a Bibliáról és a vallásról, és ha elég érettnek tartanak rá, akkor megkeresztelkedhetsz.

2009. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!