Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus hogyan támadt fel?...

Jézus hogyan támadt fel? Lehetséges, hogy az idegenek keze volt benne?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés halál komoly... eszembe jutott, hogy végülis hogyan támadhatott volna fel, ha nem idegen segítséggel?


Gondoljátok, hogy gyógyítósugarakkal vagy hasonló fejlett technikával élesztették fel?



2012. okt. 9. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Amanda, a te tulok kérdéseidtől minden halott kikel a sírjából, nem kell semmiféle sugár...
2012. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ha a torinói lepelt beleveszed a storyba, egész jó kis sci-fi-t kapunk:D

Nem valószínű, hogy idegenek élesztették fel.

Miért pont őt, miért pont akkor?

Nem logikusabb akkor már, hogy Isten?

Mondjuk azért, mert a fia jó volt és tiszta.


Természetesen ez alatt nem azt kell elgondolni, hogy repkedett vagy éldegélt tovább még egy darabig, aztán rejtélyesen eltűnt.

Persze néhányszor még megjelent az aposotoloknak, akik megérinthették az ő sebeit (Tamás addig nem is hitte, amíg ezt meg nem tette). De az már valószínűleg nem csak ez a test volt.

2012. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 yuda ***** válasza:

Amanda!

Ez most vagy valami iszonyúan gyenge poén lett, vagy komolyan gondolod, van olyan modern technika, hogy gyógyító sugárral 3 napos halotatt feltámasztani?

2012. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Akkor Jézus is földönkívűli volt? Felélesztette a több napja halott, már rothadó Lázárt.
2012. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Úgy támadt fel, hogy Ő Úr a halál felett. Amúgy nem kell elhinni. És ezen kívül nem kell semmiféle gyógysugár. Már akkor is azt terjesztették, hogy a tanítványai rabolták el (Mt 28,11-15), ami végülis logikus, hiszen rajtuk kívül senki nem látta.


De ez nem bizonyítás kérdése, hanem, hogy elhiszed, vagy sem.

2012. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát szerintem pedig simán lehet reptoid is... úgy gyógyította meg az embereket is.
2012. okt. 9. 22:31
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Húh, hova keveredtem. Ez a reptoid tanya? Vagy az idegenek keze? Itt ez a szint kötelező? na megyek is.
2012. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Saját magától támadt fel. Sok bizonyítékot adott erre akkor is, meg ma is. Én például megkaptam a Szentlélek keresztséget úgy hogy ezt Jézustól kértük (éreztem is fizikailag a Szent Lelket). Ha nem támadt volna fel akkor nem tudta volna teljesíteni a kérésemet.
2012. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Figyelj, én most nem a tiédhez hasonló képzelségekre vagyok kíváncsi.
2012. okt. 10. 11:19
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem képzelgés volt, olyan erős volt az érzés hogy éppen hogy csak nem kiáltottam fel. Ezt nem lehet összetéveszteni valamiféle képzelgéssel (bár nem is egészen értem hogy milyen képzelgésre gondolsz) De ha úgy értetted hogy nem hiszel nekem akkor oké már itt se vagyok :)
2012. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!