Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek kik építették az...

Szerintetek kik építették az Egyiptomi piramisokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 13:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
egyiptomi rabszolgák
2012. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiptomi piramisépítők.
2012. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
46%
Ha a kérdésedre választ akarsz kapni akkor ajánlom olvasd el Nemere István könyvét.Cime:Egyiptom titkai.Én nagyon izgalmas könyvnek találtam :)
2012. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
az ősök.
2012. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A közrendű szabadok akkor még nem voltak rabszolgák.
2012. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomi "szakmunkások", akiket komoly matematikai ismeretekkel rendelkező mérnökök irányítottak. Rabszolgák Egyiptomban zömében csak házkörnyéki munkát végeztek, és nem is voltak olyan sokan.
2012. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A zsidók...:D
2012. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem az egyiptomiak építették. Egyrészt valószínű, hogy az egyiptomi nép előtt voltak ott valakik, akik ilyen nagy tudás és erő birtokában voltak, valószínűleg fejlettebb technológiával, mert ehhez még a mai napig is kell ész és technika, nem hiszem, hogy a kis rabszolgácskák hordták oda a hátukon (vagy görgőkön) ezeket az óriási tömböket.

Kutatások szerint az egyiptomi piramisok kb. 12 ezer évesek. Világszerte több helyen építettek ilyen építményeket (pl Bosznia és a maják), valószínű, hogy a csillagászattal (évszakokkal, idegen égitestekkel vagy az "istenekkel, földönkívüliekkel)voltak kapcsolatban az építtetésük célja.

Valami energiagyűjtő lehet, én arra is gondoltam, hogy az odalátogató idegen "istenek"=földönkívüliek leszállóhelye volt, azaz egyfajta reptér, vagy jelölés, kapcsolatféle.

2012. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

+ egy dokumentum filmben láttam, hoyg az egyiptomi 3 piramis megegyezik szögre pontosan az Orion- csillagkép hármas övével :D

Hehe, lehet innen jöttek az Ufók vagy a Plejádokról, ahova egyes vallási csoportok vezetői is jutni akarnak? Kitudja, mivel etették őket az ufók?

2012. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Írásos feljegyzések vannak arról, hogy az egyiptomi piramisokat, egyiptomi SZABAD EMBEREK építették. Ráadásul ezek ÖNKÉNT jelentkeztek. Náluk a fáraó istennek számított, és ők úgy hódoltak neki, hogy sírhelyet építettek neki.
2012. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!