Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kidobnád kamasz 14 év feletti...

Kidobnád kamasz 14 év feletti fiadat ha homoszexuális lenne és lenne egy stabil párkapcsolata egy hasonló sráccal?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Az én fiam soha nem lenne homoszexuális.

De ha az lenne is nagyon szeretném, megérteném és segíteném.

Sajnos az iskolától és a hülye emberektől nem tudom megvédeni. Így olyan intelligensre nevelném, mint az apja:D

Csak akkor lehet szegénynek nem lenne annyira jó gyerek kora, mert kinéznék a tudása miatt:D

Mindegy, valami jót kitalálnék erre is:) Van még erre időm.

De én foglalkozni fogok a gyerekemmel, ha lesz.

És nem hagynám, hogy magában gyötrődjön, problémája legyen stb...Felkészíteném az életre kegyetlenség nélkül.


De azért egy 14 évesnek még ne legyen párkapcsolata:D

Persze nem tiltanám ettől sem a srácot.

2012. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Első: nem te fogod eldönteni, hogy milyen lesz a gyereked nemi irányultsága. Tehát még homoszexuális fiad is lehet.


Kérdező: Természetesen nem dobnám ki, sem 14, sem 24 évesen. Nem követett el bűnt, nem ő döntött így, nem művelt semmi olyat, amiért kidobnám.

2012. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Ja, még az is lehet, hogy a birkákra fog izgulni és akkor az istálóban lesz az esküvő....

A homoszexualitás nem genetikai.

2012. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem tapsikolnék az örömtől, de semmiképp nem dobnám ki.
2012. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

nem dobnám ki, elbeszélgetnék vele, hogy vajon nem divatból homoszexuális-e. ebben a korban még keresik önmagukat a fiatalok, egyediek, különlegewsek akarnak lenni, vagy ha kudarc éri őket a lányok terén, mindjárt megfutamodnak és állítják, hogy melegek


remélném, hogy jó útra tudom téríteni, hogy úgy éljen, olyanként, amilyennek teremtettünk, férfinek és nőnek, hogy egymással éjünk nemi életet, én nem az ugyanolyannal. nem véletlen, hogy kétféle nem van, és az összeillik szexuálisan...

2012. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem dobnám ki.

Nem tudom miért van ez a vallás témakörnél, de ha a Biblia fényében vagy kíváncsi rá elmondom, hogy a homoszexualitás igenis bűn, de nem szeretni egy embert még nagyobb. Pláne a saját fiadat. El kell mondani neki a Biblia álláspontját erről, de az ő élete, az ő döntése. Ha ő tudja, hogy ez bűn és mégis így akar élni, az ő felelőssége.

De kidobni? Semmiképp. Szerintem még a magyar törvények is tiltják, de ebben nem vagyok biztos.

2012. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Én kidobnam.
2012. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem dobnám ki. Sőt - most lehet pocskondiázni -, az általános támogatáson felül megkérném, hogy mutasson be minket egymásnak, elvégre érdekelne, ki teszi boldoggá a gyerekemet. :) Aki erre a kérdésre igennel válaszol, az nem tudom, minek akar egyáltalán szaporodni.
2012. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Ezt miért a vallás témában tetted föl? Ennek ugyan mi köze a valláshoz, ha csak nem provokáció?


A kérdés erősen elméleti, de azért elmondom, mit gondolok.


Ez általános érvényű, erre is igaz: az én házamban én húzom a határokat: aki nem szeretne ezeken belül élni, annak nem kell itt élnie.

Amíg a gyerek kiskorú, nem tudja ellátni magát, rá van utalva, hogy én tartsam el, addig az én szabályaim élnek: tehát kidobnám.


Tudod, miért? Mert szeretem. Szerintem bűn a homoszexualitás, a halálát okozza, és nem szeretném, ha a gyerekem 30 éves korára egy roncs legyen. Ezért szembesíteném azzal, hogy bármit tesz, következményei vannak. AZ egész világ így működik (ha ledobod az almát, a földre esik).

Elengedném, járja a maga útját, és reménykednék benne, imádkoznék érte, hogy nem meghal benne, hanem visszajön.

Ha nem dobom ki, én magam támogatom abban, hogy következmények nélkül élje a szennyes életét. Ez neki is rossz, meg nekem is.


Ez nem csak bibliai történet. Ismerek olyat, aki súlyosan drogfüggőként ment haza az apjához, akiről tudta, hogy még így is, még mindig szereti. Ma ez az ember lelkipásztor, egészséges, felesége és 3 gyermeke van.


------

Bár mindenki azzal jön, hogy ez genetikai, azt kell mondanom, olvassatok utána- ez csak egy elmélet, mai napig nincs bizonyíték ilyen gén létezésére. A másik elmélet, hogy a környezet, elsősorban a család miatt válik válik valaki homokossá. Tehát apja otthagyja, anyja kiállhatatlan, gyűlöli a nőket. A hasonló férfiakban megtalálja a megértést, amire vágyik, ezért vonzódni kezd hozzájuk. Ez a második ma is tudományos állításnak számít.

2012. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 rajcziz ***** válasza:
100%

A válaszom nem. Meg sem fordulna a fejemben, hogy kidobjam.


Kedves 18:19-es! Azt elárulnád, hogy egy 14 éves hogyan tudná a maga útját járni?

2012. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!