Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van valaki hasonló helyzetben?...

Van valaki hasonló helyzetben? Kamasz-baba. Tinik!

Figyelt kérdés

Először is 13 éves vagyok, és imádom a gyerekeket, főleg a babákat. Olyan sokat gondolok rájuk, és úgy irigylem azokat a nőket, akik babakocsival, vagy a kicsikkel kézen fogva sétálnak... Azt mondják, bébiszitterkedjek az unokatesóimnál, hogy majd akkor lefáradok, és mégis rájövök, hogy nem is olyan felhőtlen a dolog, de akkor még inkább úgy érzem, hogy bárcsak nekem is lenne gyerekem. Az unokatesóimat imádom, és ha tehetném minden nap találkoznék velük, mert egyszerűen olyan jó velük lenni. És nem tudok szabadulni ettől a gondolattól!

Mit tegyek?


13L


2011. aug. 25. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
A válaszokra énis kíváncsi vagyok,mert velem is ez a helyzet.
2011. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Inkább kutya vagy macska tartással kezdjétek. Ha azokat eltudjátok megfelelően szülői segítség látni, jó pár év múlva jöhet az igazi gyerek is.
2011. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
50%
semmit. ez idővel el fog múlni. általában hamarabb (kisgyermekkorban) szokott ez előjönni, de úgy látszik nálad kicsit elkésett ez a dolog. ez nem baj. de nehogy emiatt kerülj katasztrofális helyzetekbe. a tiniterhesség az egész életedet megnehezíteni akár most úgy gondolod, akár nem.( főleg hogy még nem is vagy annyira tini, csak most kezdesz kamaszodni)
2011. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze, én olyan 27-30 éves koromra tervezek majd anya lenni, és nem is gondolkodok abban, hogy nemsokára... Ez csak egy nagyon erős vágy, vagyis inkább álom. :)
2011. aug. 25. 18:00
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Akkor álmodozz nyugodtan,és most inkább kösd be a könyveidet,mert kezdődik a suli,és szabadidődben menj játszani az unokatesókhoz.
2011. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ja, és van két kutyám és két tengerimalacom. Gondozom őket rendesen, de már amikor fél éves voltam, akkor is kutyus hátán lovagoltattak (fényképekről tudom). :)

Nekem alap dolognak számít, hogy az állatokat családtagnak tekintem. Mintha a tesóim lennének, akikkel lehet hülyéskedni. De egy gyerek annyira más...

2011. aug. 25. 18:02
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ezen vagyok. :) Már várom is a sulit. :)
2011. aug. 25. 18:03
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha van az ismerőseid között kisbabás család, akkor vigyázhatnál rá. Nagyon szép dolog, hogy szereted a gyerekeket, remélem soha nem is fog ez változni!
2011. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
velem is ez a helyzet pont ugyanennyi évesen :D
2011. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

Még mindig jobb, mint én, én nem bírom a babákat, kisgyerekeket:S

13/L

2011. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!