Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Iszlámban az imákat lehet...

Az Iszlámban az imákat lehet magyarul mondani?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor ne magyarázzátok el, hogy miért!
2012. okt. 21. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
bocsi, azt elfelejtettem, ha kinyitsz egy értelmezést, abban legalább négy vagy öt vélemény le van írva arról hogy hogyan is kell értelmezni ha valami esetleg nem egyértelmű, más korok és iskolák vallástudósainak véleménye, melyek elég sokszor teljesen eltérnek. Allah jutalmazzon mindannyiótokat.
2012. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nagylzs ***** válasza:

> ha kinyitsz egy értelmezést, abban legalább négy vagy öt vélemény le van írva arról hogy hogyan is kell értelmezni ha valami esetleg nem egyértelmű


Plusz azt mondod, hogy ez nektek nem okoz gondot. Ez a te szubjektív megítélésed. Rendben, elfogadom hogy neked ez nem okoz gondot. Allah adjon neked erőt és kitartást hogy ezen az úton eljuss hozzá! :-)


Nekem konkrétan egy hatalmas probléma lenne, ha nem tudnám hogy mit hogy értsek. Mert olyan vagyok, aki az objektivitásra törekszik, és mindenben a tiszta fogalmakat meg az értelmet keresem. Nagyon remélem hogy a végén nem fogok rájönni hogy ez egy zsákutca volt. Mindenesetre jelenleg úgy látom, hogy ezt a vallást tutira nem nekem találták ki. :-)


Béke veled!

2012. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!