Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Boldog 2. Janos Pal papatol...

Boldog 2. Janos Pal papatol tudtok idezetett? Vagy valami bolcsesseget? Kerlek irjatok!

Figyelt kérdés
A Janos nevet valassztottam magamnak Bermanevkent o utanna es szeretnek tole tudni ilyenekett.

2012. okt. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia, lefordítottam neked párat lengyelből, talán találsz köztük olyat, ami szimpatikus.


Nem azáltal leszünk nagyok, amit birtokolunk, hanem akik vagyunk, nem azáltal, amink van, hanem amit másokkal megosztunk.


Az emberi élet túl gyakran kezdődik és végződik az öröm és a remény nélkülözésében.


Ti vagytok a világ jövője! Ti vagytok az Egyház reménysége! Ti vagytok az én reménységem!


A szeretet, amely kész életet adni, soha nem hal meg.


A tegnap nem hozzád tartozik. A holnap nem bbizonyos. Egyedül a ma a tiéd.


A jövő ma kezdődik, nem holnap.


Ha magányosnak érzed magad, látogass meg valakit, aki még nálad is szomorúbb.


Legyen utunk közös. Legyeen imádságunk alázatos. Legyen szeretetünk hatalmas. Legyen reményünk nagyobb mindennél, ami annak ellenáll.

2012. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Én nem hiszek a babonában ....Így csak Jézustól tudok.


(K.Gy)

2012. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kzs ***** válasza:
14%

Legfőbb bölcsessége a Szentrásnak van.

Mondd, miért nem ONNAN merítesz bölcsességet?

Példának okáért ott van Ésaiás, Pál, Péter, János, Jakab apostolok és természetesen az Evangélium... miért nem őket tanulmányozod?


Nem értelek...

2012. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kosszonom a valaszokat aki meg tud es leirja nekem azoknak is kosszonom!!!
2012. okt. 25. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
Hallelúja, az ezredik sikeres landolás!
2012. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!