Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről aki nem meri a szemedbe mondani amit gondol, nem mer eléd állni, hanem a hátad mögött beszél és onnan tudsz meg fontos, rád vonatkozó dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Gerinctelen gyáva féreg.
2009. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

De tegyük hozzá, ha meg a szemedbe vágja, akkor meg az lesz a a gond, és azért fogod utálni.---


Én nemrég két haveromnak mondtam tök frankón a szemébe egyenesen kertelés nélkül, hogy meleg vagyok és az egyikük tetszik, aztán meg az egyikük azóta se áll szóba velem, és mindenfélét mond a hátam mögött. Akkor most ki a szemét? Én egyenes voltam vele!

Hála isten a másik haverommal nincs semmi gond, de szóval durva, és látod kétoldalú dolog amit kérdezel.

2009. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
ez 2009 emberek, itt nem lesz becsület bátorság már soha, nem módi.
2009. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én undoritónak tartom.Ettől neki sem lesz jobb,mert ha véletlenül igaza is van,többet érne vele,ha megbeszélné inkább az illetővel mi a problémája,így lehet hogy lehet javítani a dolgon.
2009. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
velem ez a dolog munkahelyen történt meg és mindez nem elég hogy a főnök ez csinálta hanem a történetet másoknak, másképp állítja be mint ahogy történt. Nagyon utálom az ilyen embereket akik ennyire nem tartják magukat hogy oda álljanak az ember elé és akkor elmondják mi a bajuk.
2009. aug. 4. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyáva, semmire kellő takony. Az ilyeneket el kell taposni. Ugyanígy a cigányokat, zsidókat. Na jó ebbe ne menjünk bele, nem férne ki ha leírnám mindet.
2009. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyáva... nem is komolyan gondolja amit mond, csak rosszat akar másoknak. mindig is voltak/vannak/lesznek rossz szándékú emberek...
2010. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!