Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha ez ennyire TÖKÉLETES,...

Hazardteam kérdése:

Ha ez ennyire TÖKÉLETES, akkor milyen lehet a mennyekben?


2012. nov. 1. 22:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Mipáriság?:) Are you ok man?
2012. nov. 1. 22:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Látom rád jött a zenélhetnék...:D

Egyébként nekem is tetszik:)

2012. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából, most még csak élvezem. Ha még kezem ügyébe kerülne egy gitár is, mondjuk egy EVH Musicman egy 5150-el, meg egy rockman szettel, akkor itt kő kövön nem maradna:) Szerintem ez valami esszméletlen jóóóóóó!:)
2012. nov. 1. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó, hát az biztos nagyon király lenne. xD

Szívesen megnézném, ahogy zúzol/tombolsz:P

Bár éjszaka biztos kiugrana a szomszéd puskával és megkergetne vele:D


Nem hiszem, hogy ez tetszeni fog neked, de régen nagyon szerettem ezt a két részletet ebből a két számból.

Valamiért ezek ugrottak most be. De ma biztos ne hallgasd meg és inkább élvezd ezt a másikat:)

Csak úgy írtam.


3:46-tól

http://www.youtube.com/watch?v=OGws7l-F-3o&t=226

4:42-től

http://www.youtube.com/watch?v=W__0jaXoG6k&t=282


De ha már linkeltem, akkor még itt egy régebbi kedvencem is. (ezt csak azoknak ajánlott akik bírják a magas hangot).

http://www.youtube.com/watch?v=gsQIOgkZt68

2012. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áááh ezek is nagyon ottvannak:) anno sokan nem értették, a Metallica tagok miért mondták, hogy sok klasszikus zenét hallgatnak, Mozartot, Wagnert meg hasonlókat. Nekem az összetettsége, meg a profizmus tetszik, főleg így más műfajokkal ötvözve, de ez, amit linkeltem, anynira felszabadító és van benne valami kedvesen szép:) Ha ilyenkor belegondolok, hogy ezek csak ÁRNYÉKAI a mennyeieknek, utánzatok egy "eredeti" mintára, és elképzelem azokat az angyalokat, akik kimondottan erre a tökéletességre lettek teremtve, hogy a mennyekben zenéljenek, meg az angyalok és a megmentettek tömegeinek imádását Isten felé, akkor végigfut rajtam valami borzongás, ami a lelkem legbelebb belsejéig hatol és meghat. Minden ember vágyik az érintésre, ezt mindenki ismeri. Szerintem Istennek teljes szívből, érzékeltetve azt a szavakkal el nem mondható hálát, amit olykor érez az ember, nagyon nehéz máshogy elémondani. Szerintem ez olyan, mint egy ölelés, amikor legszívesebben belebújnál Istenbe, mármint annyira magadhoz ölelnéd és magadhoz szorítanád, vagy hogy mondjam:)
2012. nov. 2. 01:42
 6/8 yuda ***** válasza:
62%

Hazardteam!

Nyílván nem fogok újat mondani, de megerősítelek.

Isten jó Isten. Ez alap.

Mindenkihez jó,- a jókhoz és gonoszokhoz egyaránt. Vannak dolgok, amit mindenki élvez, legyen bármilyen.

Az igazakra és gonoszokra ugyanúgy rásüt a nap, földjük ugyanúgy kap esőt. Időnként mindenkit ér szerencse...


Isten ajándékokat helyezett emberekbe, tehetségeket, képességeket. Nem csak hívőkbe. Tagadhatalan mennyi tehetséges művész van, ért a pénzügyekhez, vagy jó felfogása van. Kétségtelen milyen sokrétű jó van szétosztva az emberiségben. Van aki ezt jóra használja, de szabadsága van rosszra is. Ez is egyértemű, nem mondok példákat.


Mégis azt kell látni, ha a legtehetségesebb, legügyesebb ember-legyen az a "Celtic Woman" csapata, de ha nem fogadják el Jézust életük urának, hanem használva ugyan adottságaikat, de személyes életükben bűnöket cselekszenek, akkor menthetetleneül elvesznek.


..de értelek és elismerem hogy szépen énekelnek- kétségtelen ez ajándék- de ez kevés lesz nekik, ha meg nem térnek.

2012. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kell elvakultnak lenni, mert amit írtál az mindenre és mindenkire igaz kb. és a kérdés nem erre irányult, nem ilyen jellegű "összehasonlítás" volt Yuda:) Sok gyülekezetben annyira elfajult a beteges ön és egymás "vizsgálata-méricskélése" hogy sokszor törvénykezésbe megy át, ami ugyanolyan bűn és testi, mint amit a világiasan élő emberek nyomatnak. Szerintem érdemes észnél lenni és ezt (is) szem előtt tartani és ezt most teljesen jószándékúlag írom.
2012. nov. 2. 18:21
 8/8 yuda ***** válasza:
100%

Oké-értem én és világos, de te írtad a vallás topikba.

Ha máshová írod más szavakkal, akkor más a megközelítésem is.


Ha csak arra vagy kíváncsi, akkor kifejezetten kellemes ének/zene.

2012. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!