Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szükséges az egyházi esküvő?

Szükséges az egyházi esküvő?

Figyelt kérdés
Nyáron terhes lettem a barátomtól és megtartottam az ikreket. Még csak 2 éve vagyunk együtt de a család kényszeríteni akarja az egyházi esküvőt. Én úgy gondolom még korai köztünk mert vannak ellentétek. Ezért mi úgy gondoljuk az egyházival még várunk pár évet. Mi a véleményetek?
2012. nov. 16. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondoljátok, hogy bártok, akkor úgy van jól. (mások szemében már most házasok vagytok)

Bár mire vártok?

Nem biztos, hogy megtartod az apát vagy a gyereket?

2012. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzitek, mindenkinek szíve joga efelett dönteni. Mifelénk, faluhelyen is úgy szokás egyébként, hogyha jön a baba, gyorsan lezavarnak mindent, aztán lesz, ami lesz, de úgy gondolom, hogyha várni akartok, senki nem kényszeríthet az ellenkezőjére.
2012. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Mondhatni már mindegy. De jobb később mint soha, úgyhogy mielőbb tartsátok meg, hiszen 2 gyermeketek van, nekik az a legjobb ha ti egész életen át együtt lesztek. Úgyhogy semmiképp ne váljatok szét, akkor meg jöhet az egyházi esküvő.
2012. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem váratlanul jöttek volna a babák hanem pár évvel később akkor azt mondom h persze legyen egyházi is. De az apával még van mit csiszolnunk a kapcsolatunkon és 2 gyerek nem fog összebetonozni minket. A vallás pedig nem ismeri el a válást.
2012. nov. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!