Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mi lehet ennek az...

Szerintetek mi lehet ennek az oka? Vitaminhiány vagy valami más?

Figyelt kérdés

Régóta tervezem, hogy elolvasom nagyon lassan, alaposan, többször is a Jelenések könyvét, hogy értelmezzem. Rendet szeretnék tenni és megszűntetni mindent tévtanítás vele kapcsolatban.

Az előbb amikor arról prédikáltam, hogy eddig azért nem olvastam el, mert szerintem nem szükséges tudni a tartalmát az üdvösséghez, jól begörcsölt a lábam (a jobb lábam). Amikor ezt a bekezdést írtam, akkor meg a bal is, még most is görcsben áll :D


Mi lehet ez?



2012. nov. 23. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kálcium és/vagy magnézium hiány.

Amúgy a jelenések könyve a legnehezebben értelmezhető része a Bibliának metaforikus jelentésvilága miatt. Szóval ezerszer is elolvashatod, a tökéletes megfejtéshez nem jutsz el.

2012. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt csak azok érthetik, akiken (csoport) beteljesednek a benne foglaltak. Ez nem egy "kiváltságos" vagy "elit" csoport, hanem értelemszerűen azok, akiket Isten ebben az utolsó időkben helyesel. Már csak ezért sem lehetnek egymással csatározó, háborgó "keresztények", csakis Jézus szoros követői, kik az egész földön békében tudnak élni egymással!
2012. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsizsik666 ***** válasza:

Magnézium hiány vazze, ez mióta vallás kérdés? Vegyél olyan magnéziumot, ami lassú felszívódású, nagyon jó. Nekem is görcsölt a lábam, és nekem se a sátán csinálta. mióta Mg-m van és folyamatosan szedem, nem görcsöl.


[link]

2012. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rosszul ültél és azért történt, nem volt megfelelő a vérellátás.


A Jelenések könyvét én olvastam és meglehetősen izgultam közben. Csúnya dolgok jönnek, én nem nagyon szeretném átélni.

2012. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!