Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Legszívesebben egész nap...

Legszívesebben egész nap almát ennék. Nem tudom miért, de nagyon kívánom, és nem tudok betelni vele. Miért van ez? Valami vitaminhiány esetleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az agyad kívánja.
2011. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vitamin hiány.

Egyél nyugodtan!

Telítődsz vele, aztán úgysem eszel egy hónapig.

Mármint almát, úgy értem.

2011. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Hát mert kívánod. Ennyi. Mit kell ezt túl reagálni? Lehet vitaminhiány tök mind1. Ha kívánod egyél és ne írd ki kérdésnek... Nem jogos?!
2011. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem reagálom túl, csak kíváncsi voltam, hogy esetleg ez valami vitaminhiány lehet-e.Így-is úgy-is eszem,amíg tudom.:)Köszi a válaszokat;)
2011. aug. 13. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha felhívnál egy kínai gyógyászt. Egy előadáson beszélt nekem ilyen dolgokról, h ez mire vezethető vissza. Nem egészséges állapot az biztos, de ott valszeg még nem tartasz, hogy szervi elváltozások legyenek.
2011. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!