Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen, a Mai Igéhez hasonló...

Milyen, a Mai Igéhez hasonló oldalak vannak még?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 23:14
 1/5 anonim válasza:
100%
Napi Evangélium - email-ben minden nap kis magyarázattal/elmélkedéssel és imával. Nekem nagyon tetszik.
2012. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szabolcs1988 ***** válasza:
44%

A Vizsgáljuk az írásokat naponta című füzet nagy segítséget nyújthat az élet különböző területén mindennap. Hasznos biblia tanácsokat olvashatunk mindennap, amely segít hogy jó kapcsolatot ápolhassunk Istennel, családunkkal és a környezetünkkel. egy bibliavers, amit egy rövid kommentár követ, és hogy hogyan tudjuk alkalmazni a leírt gondolatokat az életünkben.

Ha szeretnéd ezt a füzetet, letöltheted a következő linkről:

[link]

2012. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A napiremény!!! :-) nagyon szeretem!!!!!!

Ha megnézted kiváncsi vagyok a véleményedre! :-)

2012. dec. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
44%
A Bibliára kerestem és többek között ezt találtam, de van más is (nem magyar nyelvű sajnos):"A napi ige e-mailben: [link] "
2012. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld kéz! Mindegyiket megnéztem és tetszettek, különösen a Napi Remény. Amikor megláttam az első gondolatom: de jó, mennyi olvasnivaló van ezen az oldalon:))
2012. dec. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!