Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lesznek Armageddonkor túlélők?

KZitus kérdése:

Lesznek Armageddonkor túlélők?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én. Egyébként a NGC csatornán van egy műsor amiben olyan embereket mutatnak be akik egy esetleges katasztrófára készülnek fel és néha elég ügyesen és megszállottan készülnek erre fel.
2012. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

AZ Armageddon szerintem az 1000 év után lesz, és nem ebben a világban, hanem akkor, mikor a sátán újra el lesz oldva, hogy elhitesse a népeket. Tehát Krisztus uralkodása után lesz. És most jöhetnek a karizmatikus egyházak lelkes képviselői hosszas tanításaikkal, mintha csak olvasnák a kiadványaikból, hogy bizony nemsokára itt az Armageddon, és az igaz egyház tagjai fogják túlélni...

Ez cinikus és csúnya volt a részemről, bocsánat...:)))

2012. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szalacsi Sándor és Fogarasi Árpád.
2012. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már 4-5-t minimum túléltem.Nem kell aggódni nem soká (21-én) túlélem a következőt. Majd írók túlélő naplót amit a az evolúció következő lépcsőfoka fog olvasgatni.
2012. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy sokan nagyon keménynek hiszik magukat.

Pedig elég, ha az egyik fizikai törvény megváltozik vagy megszűnik és akkor azonnal mindennek vége lesz.

Túlélők?

Nem hiszem, hogy az emberek fognak összecsapni egymással.

De mi az az Armageddon?

Ha az a célja, hogy a gonosz megszűnjön, akkor a gonosz meg fog szűnni.

Vagy arra vagy kiváncsi, hogy a földön lesz-e még ezután élet?

2012. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Chuck Norris
2012. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen lesznek. hogy hány személy, azt nem írja, de soknak nevezi a Biblia, tehát nem egy két emberről van szó:


Mindig a bibliát figyeljük, ne azt más mit mond...


(Jelenések 7:9) 9 Ezek után láttam, és íme, egy nagy sokaság, melyet senki nem volt képes megszámolni, minden nemzetből, törzsből, népből és nyelvből; és a trón előtt és a Bárány előtt álltak, fehér köntösbe öltözve, és a kezükben pálmaágak voltak.

(Jelenések 7:13, 14) . . .„Kik ezek, akik fehér köntösbe vannak öltözve, és honnan jöttek?” 14 Én pedig azonnal ezt mondtam neki: „Te tudod, uram.” Ő pedig így szólt hozzám: „Ezek azok, akik kijönnek a nagy nyomorúságból, és megmosták köntösüket, és megfehérítették a Bárány vérében.

Vagy is sokan akik hitet gyakoroltak Jézus halálában és úgy éltek azok túl élik Armageddont.

2012. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Talán a fentiekhez még annyit: Tényleg lesznek a Biblia szerint,

SOFÓNIÁS 2:3 "Keressétek Jehovát mind ti, föld szelídei,...

Keressétek az igazságosságot,keressétek a szelídséget! Valószínüleg rejtve lesztek Jehova haragjának napján."

Róma 10:13 "mindenki aki segítségül hívja Jehova nevét, magmentésben fog részesülni."

2012. dec. 10. 10:44
 9/12 anonim ***** válasza:
A bibliába se minden igaz mert már pár dolgot átírtak még akkor amikor kevés volt aki tudott olvasni nem, hogy írni.Egyébként a legutóbbit is túléltük.
2012. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Természetesen lesznek túlélők, hiszen Isten szándéka hogy az emberek boldogan örökké éljenek a földön(Zsoltárok 37:10,11)
2012. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!