Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miképp lehetne beszerezni a...

Miképp lehetne beszerezni a Biblia "Új Világ Fordítás"-át?

Figyelt kérdés

Érdekelne a könyv, és nem tudom, miképp lehetne hozzájutni. Ha lehetne Jehova Tanúitól ezt személyesen átvenni, az volna a legjobb. Nem tudom, ingyenes-e, vagy kell-e fizetni érte, de ha kell, akkor az ára is érdekelne.


Más brosúrák vagy könyvek nem igazán érdekelnek. A vallásomban erős bizonysággal hiszek és nem kívánok csatlakozni Jehova Tanúihoz. Csupán érdeklődöm. Ettől függetlenül szívesen beszélgetek Tanúkkal, ha nem zárkóznak el. Székesfehérvári vagyok.


Kérem a gyalázkodást és a felesleges kommentárokat hanyagolni. Köszönöm szépen.


2009. aug. 21. 05:58
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
68%

Szia!Biztos vagyok benne,hogy Székesfehérváron is van Jehova Tanúinak...nem egy, se nem kettő gyülekezetük...sőt biztosan ők is járják a várost prédikálva,és biztos vagyok benne ha megszólítod őket,és épen van egy felesleges példány náluk akkor azt nagyon szívesen neked fogják adni....mivel ezeket ők is ingyen kapják.Én is ezt a fajta Bibliát olvasgatom,és valóban nagyon jó kiadás mivel érthető,és világos.És biztos vagyok abban is,hogy annak ellenére,hogy te a saját vallásodban erős bizonysággal hiszel....nem fognak elzárkózni,és szívesen fognak veled beszélgetni...mivel nagyon értelmes,és szimpatikus emberek.Én sem vagyok Jehova Tanúja...de nagyon szeretek velük elbeszélgetni.

Ennyit tudtam segíteni...:)...és sok sikert...:)

2009. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Hát gyakran én is járom a várost prédikálva, de eddig még csak egyszer sikerült találkozni velük, de akkor sem volt lehetőségem beszélgetni velük épp. :)


A Királyság Terem tudom, hol van, voltam ott már mint meghívott "ellenséges" misszionárius. :D Csak úgy gondolom, hogy valami semleges terepen kellene találkozni. Én sem hívom őket a gyülekezeti házunkba. :)


Mindenesetre lehet, hogy ez lesz a végső megoldás. :) Köszönöm. Azt pedig már tapasztaltam, milyen emberek. ;)

2009. aug. 21. 14:21
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan menjen el a királyság terembe ,biztosan szívesen fognak adni egy bibliát!
2009. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem, így fogok tenni. Mikor állnak nyitva ezek a termek?
2009. aug. 22. 00:47
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
A termek homlokzatán általában ki van írva,hogy mikor vannak az összejövetelek.Nálunk pénteken és vasárnap szokott lenni.De szerintem biztos,hogy vasárnap ott is van.
2009. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Oh, rendben. Akkor majd elkanyarodok arrafelé.
2009. aug. 24. 20:19
 7/32 anonim ***** válasza:
70%
A Bibliának nincs ára, de önkéntes adományokat szívesen elfogadnak, hogy abból további kiadványokat tudjanak készíteni. Nem biztos, hogy azonnal fogsz kapni, mert ezeket az első példányokat a kongresszuson adták át, pont annyit, ahányan jelen voltunk. Ha így van, le fogják adni a rendelést a hivatal számára, hogy küldjenek. Ez egy kis időbe telik, attól függ, mikorra szokták a rendeléseket várni. Úgy tudom, kb két hét... Akkor majd felkeresnek és személyesen adják át vagy emész a Királyság-Terembe.
2009. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Csóró gyerek vagyok. Másrészt, furcsa lenne egy "rivális" egyházat támogatnom anyagilag. :D De majd meglátom még. Köszönöm a készséges segítséget!
2009. aug. 26. 03:43
 9/32 A kérdező kommentje:
Most átolvasva, elég furcsának tűnik a válaszom... végülis ha kapok valamit, illik adni valamit cserébe is. :)
2009. aug. 26. 04:08
 10/32 anonim ***** válasza:
Nekem van Székesfehárváron Tanú ismerősöm. Ha gondolod, küldj privit és megbeszélhetjük, hogy visz neked, ha megadod neki a címed. 20-22 körüli fiú.
2009. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!